Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 25. dubna 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba ASOT 450 - II. díl

ASOT 450 - II. díl

Email Tisk

asot450Ve druhém díle představování umělců bratislavského ASOTu 450 navštívíme sousedy slováků - Maďarsko. Začneme ale v zemi tulipánů a větrných mlýnů u DJe, který vystupuje pod jménem Dash Berlin.

Dash Berlin vlastním jménem Jeffrey Suttorius je holandský DJ s velkým srdcem a vášní. Je často označovaný jako osvěžující a charismatický nováček, s jedinečnou schopností nechat dlouhotrvající dojem v publiku po každé party. V roce 2007 se představil nahrávkou Till The Sky Falls Down. Track patřil k hymnám toho roku. Jeho dvě skladby Man On The Run a Waiting, které můžete najít na debutovém albu New Daylight byli nominované na International Dance Music Awards jako Best Hi-NRG/Euro Track a Best Trance Track.

Myon & Shane 54 alias Márió Égető & Előd Császár nemají dlouhou historii. Spojenými silami pod přezdívkou Black Army poskytují remixy pro švédský supergroup BWO, Lange a Esmaye. Duo z Maďarska skórovalo na Beatportu jako Number One Remix skladbou od Andy Moor & Carrie Skipper - So Much More a taktéž číslo jedna na Audiojelly skladbou Vampire, kterou remixoval vynikající Gareth Emery. Několik týdnů byli jejich tři remixy zvolené za skladby týdne v radio show Trance Around The World dvojice Above & Beyond, a byl jim udělený titul Guestmix Of The Year za jejich 30 minutový mini-epic mix. Jedna ze skladeb pod názvem Not A Lot Left sa stala úspěšnou nahrávkou vydanou na Anjunabeats, a v roce 2008 se dostala i na kompilaci Anjuabeats č.6. Dvojice se objevila i na kompilaci ASOT 2008 od Armin Van Buurena.

Více na http://www.arminvanbuuren.sk a http://www.bizzare.sk

Aktualizováno ( středa, 24 březen 2010 13:10 )  

Související články

Bohužel neexistuje žádný související článek.
Banner

Facebook portáluProbíhající soutěže

SOUTĚŽ o kuchařku VÝVARY (Mladá Fronta)

SOUTĚŽ o vstupenky na keltský svátek BELTAIN na zámku Nižbor

SOUTĚŽ o kuchařku Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Slávu velkých lidí vždy měříme prostředky, kterými ji dosáhli.

ROCHEFOUCAULD


Reklama

Banner
Banner