Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 20. srpna 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Další dávka programu Studnice festu

Další dávka programu Studnice festu

Email Tisk

studnicePřinášíme další jména kapel do programu letošní letní Studnice, která se uskuteční 30. - 31. července 2010. Na pódiu se o posledním červencovém víkendu po roce opět objeví táborská parta Sunshine. Loni rozpoutali v areálu Studnice výbornou párty, takže věříme, že letos to nebude jiné a Kayovo tričko nezůstane suché!

Již podruhé v historii zavítá do areálu Cihelka rocková čtveřice NIL se zpěvačkou Hankou Kosnovskou. Před třemi roky zaujali debutem "The River Spring" a pro letošek připravili druhé album "Dirty". Opět se můžeme těšit na anglicky zpívané melodické rockové písně a energicou show.

Inventářem Studnice Festu v podstatě je skupina Imodium, která po třech letech vydala další desku s názvem Polarity. Album je rovnou dvoudiskové a název není tak zcela náhodný - album obsahuje různé protiklady a protipóly. Nechme se překvapit živým vystoupením!

Další kapela s názvem Lus3 se ovšem objeví na Studnice Festu zcela poprvé. Výrazný vokál, ostré kytarové linky a syntetické samply, ve spojení s živelnou neučesaností a neutuchající energií, dostávají kapelu někam na pomezí electro-punku.

Další česko-slovenská kapela s názvem Rara Avis je "čerstvou krví", jedním z výrazných domácích objevů tohoto roku. Její svěží písničky v sobě skrývají jak introvertnost, tak silný melodický potenciál, jsou tradiční i překvapující zároveň.

Dále bude možnost spatřit zajímavou formaci Night, ve které působí napříkaldu Amák (bývalý člen Sunshine). Na své si přijdou hlavně příznivci stylu elektro-clash.

Dnešní výčet kapel zakončíme početnou kapelou z České Skalice Jo!ska, kterou jste měli možnost vidět na letošním Zimním Studnice Festu. Klasicky se můžeme těšit na veselé ska, které nám zpříjemní sobotní odpoledne.

Již brzy přinesem i poslední dávku kapelek.

Více info na www.studnicefest.cz

 


Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru CENTURY: cesta koření

SOUTĚŽ o román LORD JOHN a důvěrná záležitost

SOUTĚŽ o rodinnou hru MAKROSKOP

SOUTĚŽ o čtyři původní české detektivky z nakladatelství MOBA

SOUTĚŽ o vstupenky na KUNĚTICKÉ VINOBRANÍ

SOUTĚŽ o vstupenky na RETROMĚSTEČKO 2017

SOUTĚŽ o dětskou hru TICKET TO RIDE Junior

SOUTĚŽ o vstupenky na CHOLTICKÉ PIVNÍ SLAVNOSTI

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Ta pravá láska je vždy nešťastná.

Matthew Arnold


Reklama

Banner
Banner