Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 25. dubna 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Eagles na své Long Road out of Eden

Eagles na své Long Road out of Eden

Email Tisk

Skupina EaglesSkupina Eagles vystoupí v rámci turné "LONG ROAD OUT OF EDEN" 8. června 2009
v pražské O2 areně.

Po úspěchu, který zaznamenala se svým platinovým albem Long Road Out of Eden, vystoupí skupina Eagles 8. června 2009 živě v pražské O2 areně. Kapela, která v současnosti hraje ve složení Glenn Frey, Don Henley, Joe Walsh a Timothy B. Schmit, zahraje vedle skladeb z aktuálního alba Long Road Out of Eden, jako How Long a Busy Being Fabulous, i své klasické hity - Hotel California, Take It Easy a další.

Vstupenky se začnou prodávat v pátek 19. prosince v síti terminálů společnosti SAZKA. Jejich cena se pohybuje v rozmezí 1290 - 1990 Kč. Rezervace bude od 20. prosince možná na www.sazkaticket.cz. Eagles se rovněž spojili s agenturou iloveallaccess.com a nabídnou při koncertu v O2 areně všem velkým fanouškům skupiny naprosto ojedinělý zážitek v rámci VIP balíčků. Pro bližší informace navštivte, prosím, www.iloveallaccess.com.

Platinové album Long Road Out of Eden hned po svém vydání 30. října loňského roku vyskočilo na špici žebříčku prodejnosti a díky úspěchům v následujících 9 týdnech se stalo neprodávanějším skupinovým albem roku 2007. V letošním roce získali Eagles se skladbou How Long i cenu Gammy.

Eagles prodali po celém světě více než 120 milionů alb, získali 5 cen Grammy a 5 jejich hitů se pyšnilo titulem No.1 Single. Album Their Greatest Hits 1971-1975, kterého se prodalo přes 29 mil. kusů, se pyšní titulem nejprodávanější album všech dob. V roce 1998 vstoupili Eagles do Rock & Roll Hall of Fame.

Pro další informace navštivte, prosím, internetové stránky skupiny na www.eaglesband.com a www.myspace.com/eaglesmusic.

 

Aktualizováno ( pondělí, 25 květen 2009 06:14 )  

Související články

Bohužel neexistuje žádný související článek.
Banner

Facebook portáluProbíhající soutěže

SOUTĚŽ o kuchařku VÝVARY (Mladá Fronta)

SOUTĚŽ o vstupenky na keltský svátek BELTAIN na zámku Nižbor

SOUTĚŽ o kuchařku Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Skutečnost, že nás někdo miluje, nás málo uspokojuje. To, co nás činí vskutku šťastnými je, že my můžeme někoho milovat.

Paul Claudel


Reklama

Banner
Banner