Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 24. května 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Hokej Fanoušci Dynama mohou k permanentce získat dres zdarma

Fanoušci Dynama mohou k permanentce získat dres zdarma

Email Tisk

Dynamo bude hrát extraligu i v další sezóněCelé Dynamo se s fanoušky vyhlíží svou 68. sezonu v nejvyšší soutěži. Ta uplynulá je minulostí, i díky zástupu fantastických příznivců zvládl klub její náročný závěr a těší se na další extraligovou kapitolu. Fanoušci mohou obracet její listy ze svého oblíbeného místa v Tipsport aréně, které si zajistí koupí permanentní vstupenky. Prodej sezonních karet začíná v pondělí 15. května 2017. Permanentkáři ze sezony 2016/2017 mohou jako poděkování za svou věrnost využít až desetiprocentní slevu. Ke své permanentce mohou fanoušci získat dres, nebo klubovou šálu zdarma.

Mimořádná akce pro fanoušky, kteří si koupí permanentku k sezení kategorie A nebo B do 21. května 2017: mohou získat fan dres v hodnotě 899 korun zdarma.

Ti, kteří si koupí permanentku k sezení kategorie C, D nebo omezená nebo k stání do 30. června 2017: mohou získat šálu v hodnotě 300 korun zdarma! Více v Pravidlech uplatnění bonusu. Prodej permanentek začne v pondělí 15. května 2017, rezervace míst pro permanentkáře ze sezony 2017/2018 trvá do pátku 23. června 2017, po tomto termínu klub uvolní tato místa do běžného prodeje.

 

 

Majitelé platebních karet Dynamo mohou stejně jako v minulé sezoně uplatnit pětiprocentní slevu, stejná výše zlevnění je nově připravena pro permanentkáře ze sezony 2017/2018. A teď to nejhlavnější: majitelé permanentek z minulé sezony mohou využít slevu ve výši deseti procent!

Majitelé permanentek ze sezony 2016/2017 si mohou svá místa zakoupit online. Stejně jako v minulých sezonách si mohou fanoušci pořídit permanentní vstupenku na splátky oproti nevratné záloze 500 korun za poukaz, zbylou část doplatí při výměně poukazu za vlastní permanentku, a to do prvního domácího utkání Tipsport extraligy v nové sezoně. Po tomto termínu permanentní vstupenka propadá a místo bude uvolněno formou jednotlivých vstupenek do volného prodeje.

 

hcdynamo.cz

Aktualizováno ( pondělí, 15 květen 2017 11:40 )  
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na Tattoo Event 2017

SOUTĚŽ o karetní hru NA DRÁTĚ od ALBI

SOUTĚŽ o vstupenky na JAMROCK

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAJÍC A ŽELVA

SOUTĚŽ o turistického průvodce - VIETNAM z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o vstupenky na Bosch Fresh festivalu v Pardubicích

SOUTĚŽ o vstupenky na LUCKY CRUISER WEEKEND 2017

SOUTĚŽ o vstupenky na ChruFest hip hop open air 2017

SOUTĚŽ o vstupenky na VOTVÍRÁK

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner
Banner

Reklama

Banner
Banner