Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 27. června 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Festival Hip Hop Jam Svojšice

Festival Hip Hop Jam Svojšice

Email Tisk

Festival Hip Hop Jam SvojšiceLetní Hip Hop Jam festival, který se uskuteční 10. a 11. července 2009 v přírodním areálu Svojšice u Pardubic rozšiřuje svůj line up o další zahraniční jména. West coast nebude na letním Hip Hop Jamu reprezentovat pouze headliner Xzibit (USA). Přímo z Los Angeles přiletí na červencový Jam udělat kotel též drinker první kategorie - Tash z legendárních Tha Alkaholiks (USA).

Domácí posluchači rapu již mohli u nás Tashe vidět např. na premiérovém festivalu Hip Hop Allstars v roce 2007 a nikomu není potřeba představovat show, kterou umí Tash se svými fellaz udělat. Netřeba též Tashe více představovat. Jeho dlouhá kariéra z počátku devadesátých let a spolupráce s lidma typu De La Soul, WILL.I.AM, Gnarls Barkley, Mos Def, Q-Tip, Tony Touch, Dilated Peoples, DJ Honda, Xzibit, Defari, Phil D'Agony, Madlib, Tha Lootpack mluví za vše. Tash vydal začátkem května svou sólovku "Control Freek", takže v červenci čekej jak zbrusu nové věci, tak starší nesmrtelné hymny od Tha Alkaholiks!

Další posilou line upu červencového Hip Hop Jamu bude Tony Touch aka Tony Toka (USA) - brooklynský DJ, producent, který začínal jako b-boy v legendárních Rock Steady Crew a pyšní se označením Mixtape King. Jeho spolupráce s legendárními Funkdoobiest, Cocoa Brovaz nebo Cypress Hill, hraní na tour s The Beatnuts, Guru´s Jazzmatazz, Terror Squad, nebo tvorba beats, lyrics, s odkazem na Puerto Rican komunitu a především zapojení latino artists do života, z Tony Touche dělá opravdového krále.

Tony Touch v pátek 10. července 2009 na Hip Hop Jamu. Otázkou zůstává, zdali dá Toka s Čistychovem jejich společnej track "Dame ho", kterej má Dano na svém albu "Posledný dobrman", co říkáte? Oba interpreti vystoupí na Jamu ve stejný večer.

Už tak zajímavý line up červencového Jamu se navíc rozšiřuje o nejznámější polskou kapelu WWO, kteří stáli u prvního ročníku HHJ a budou při něm stát i letos! Těš se na Sokola a jeho partu, která přijede na Jam udělat pořádnej bordel.

Dalším zajímavým jménem v line upu letního Hip Hop Jamu bude jeden z nelepších světových freestyle MC's v dnešní době - Styliztik Jones (USA). Ten přijede svým vystoupením podpořit letní vydání československé freestyle soutěže Battle Night (www.battlenight.cz), které proběhne přímo na Hip Hop Jamu 2009!

Více informací o festivalu Hip Hop Jam naleznete na stránkách www.hiphopjam.cz

Aktualizováno ( pátek, 26 červen 2009 22:51 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o provokativní knihu Život bez pšenice 

SOUTĚŽ o vstupenky na LUGHNASAD na hradě Veveří

SOUTĚŽ o vstupenky na festival keltské kultury LUGHNASAD do Nasavrk

SOUTĚŽ o strategickou hru BARONY

SOUTĚŽ o turistického průvodce - ISLAND z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o vstupenky na LÉTOFEST v Pardubicích

SOUTĚŽ o vstupenky na festival ROZMARNÉ LÉTO

SOUTĚŽ o fantasy knihu DCERA ČARODĚJNICE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner
Banner

Citát

Neříkej že nemůžeš, když nechceš. Protože přijdou velmi brzy dny, kdy to bude daleko horší. Budeš pro změnu chtít a pak už nebudeš moci.

Jan Werich


Reklama

Banner
Banner