Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 26. června 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Headhunterz

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Headhunterz

Email Tisk

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem HeadhunterzDalší hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července 2010 bude holandský  DJ a producent Headhunterz, který potěší všechny fanoušky nejtvrdších odnoží taneční hudby na Reset Hardstyle stagi, která bude součástí programu poprvé v historii tanečních festivalů u nás. Kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Korsakoff, Crypsis, Maly, Kold Konexion, Chain Reaction, Identic či Anagenetic.

 

Headhunterz, vlastním jménem Willem Rebergen si  začal pohrávat s hudbou již ve svých devíti letech, když začal zpívat v místním dětském sboru. Ve velkolepém studiu situovaném ve starém kostele Veenedaal v Holandsku nahrál první dětská alba s Vánočními  písněmi. Zpívání mu opravdu šlo a tak měl možnost podívat se i do zákulisí nahrávacích studií. Pokuď zrovna nezpíval, tak alespoň seděl za mixážním pultem a představoval si, že je technik. V deseti letech začal s nahráváním svého hlasu do filmů, čemuž se věnuje i nadále. Ve čtrnácti letech opustil pěvecký sbor. Jak sám říká „Nebylo to dostatečně in, být v pěveckém sboru, když jste v pubertě“.

Ke svým dvanáctinám dostal první DJ mixér a po pár letech se znenadání rozhodnul, že se chce stát profesionálním DJem. Půjčil si peníze a koupil první gramofony ke svému starému mixéru. Později stejně jako spousta dalších Djů přišel na to, že k vybudování si jména v tomto průmyslu, nestačí být pouze DJ, ale je nezbytné i produkovat vlastní hudbu. Bez jakéhokoliv očekávání si stáhnul program Fruity Loops, zavřel se na několik týdnů do svého pokoje a začal produkovat. V té době mu bylo sedmnáct let. Kariéra DJe se mu zatím dařila, se svým nejlepším kamarádem Bobbym (DeeJ-010) se účastnili soutěže DefQon (Q-dance), díky čemuž se jim podařilo dostat se na tento velkolepý festival.
Po roce a půl začal Willem opět s vlastní produkcí a tentokrát již vytvořil vlastní nahrávku „Nasty D-Turners- Check Ya Head“, která se skládala také z produkce jeho nejlepšího kamaráda Bobbyho. Netrvalo dlouho  a vznikla i druhá nahrávka, opět ve spolupráci s Bobbym „Nasty D-Turners – Breaking The Rules“. Obě nahrávky se hned začaly hrát na velkých akcích, velkými Dji po celém světě. Oba dostali nabídku od labelu Scantraxx records, který je jedním z nejlepších Hardstylových holandských labelů. V roce 2005 podepsali smlouvu. Od toho momentu začalo vše jít jak na běžícím páse, jak v oblasti produkce tak hraní na těch největších festivalech a Hardstylových eventech po světě.
Pokuď již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením tohoto skvělého DJe a producenta po boku dalších, neméně slavných jmen, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190Kč do dnešního dne v síti Ticketpro, a jejich cena se od 1. července zvýší na 1290 Kč. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.
Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.headhunterz.com

 

   

Aktualizováno ( pátek, 02 červenec 2010 12:19 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na LUGHNASAD na hradě Veveří

SOUTĚŽ o vstupenky na festival keltské kultury LUGHNASAD do Nasavrk

SOUTĚŽ o strategickou hru BARONY

SOUTĚŽ o turistického průvodce - ISLAND z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o vstupenky na LÉTOFEST v Pardubicích

SOUTĚŽ o vstupenky na festival ROZMARNÉ LÉTO

SOUTĚŽ o fantasy knihu DCERA ČARODĚJNICE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner
Banner

Citát

Každá móda, která vyšla z potřeb a ne z výstřednosti, je milá.

Radiguet


Reklama

Banner
Banner