Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 21. května 2012
Velikost textu
  • Zvětšit velikost písma
  • Výchozí velikost písma
  • Zmenšit velikost písma
Titulka Sport Futsal Futsalový ERA-PACK využil hned první mečbol

Futsalový ERA-PACK využil hned první mečbol

Email Tisk PDF

CacauERA-PACK Chrudim - Tango Brno 10:1 (3:0)
Po dvou dramatických bitvách mezi ERA-PACKem a Tangem Brno se v pátek žádná přetahovaná o výsledek nekonala. Chrudim si zajistila již do poločasu dobrý náskok, který ve druhém poločasu navýšila až na konečných 10:1.

Základ hladké výhře položili Chrudimští už v úvodu zápasu. Skóre otevřel ve 4. minutě tečovanou střelou Michal Mareš a za tři minuty přidal druhý gól Popelka, který v první čtyřce nahradil distancovaného Dentinha, po ideální nahrávce Maxe. Přihlížející trenér reprezentačního mužstva Tomáš Neumann trefně poznamenal: "Připadalo mi to, jakoby hráči Tanga nastoupili k utkání rovnou z autobusu." I poté měl mistr územní převahu, ale zahodil několik šancí včetně tyče Sidneyho. Skóre poločasu tak navýšil až devět vteřin před klaksonem Michal Mareš z prodloužené penalty – 3:0.

Když ve 23. minutě snížil hostující Belej na 3:1 vypadalo to, že Tango může mít na obrat. Ideální šanci na další zdramatizování zápasu měl vzápětí brněnský jmenovec Michala Mareše, avšak ve vyložené šanci přeloboval brankáře Mellera i jeho svatyni. Hosty přibrzdil v jejich rozletu o minutu později čtvrtou trefou Vladyka a když ve 30. minutě zvýšil rekonvalescent Douglas již na 5:1, bylo o postupu favorita do finále prakticky jasno. Brňané se sice nevzdávali a začali hrát power play, jenže vážnější příležitosti si v ní nevytvořili a naopak pykali po rychlých brejcích ERA-PACKu, který se dočkal i diváky vyvolávané "desítky". Tu zaokrouhlil z prodloužené penalty hrající trenér Cacau.

ERA-PACK Chrudim - Tango Brno 10:1 (3:0)

Branky: 4., 20. Mareš M., 7. Popelka, 26. Vladyka, 30. Douglas, 31. Sidney, 32. Mareš. R., 34. Max, 35. vlastní, 37. Cacau - 23. Belej.

 

zdroj: eFutsal.cz

 



Aktualizováno ( Pondělí, 2. května 2011 07:44 )  
Reklama

Cirque du Soleil - Alegría

Finále play-off Chance Futsal ligy mezi FK ERA-PACK Chrudim a  Bohemians 1905

Aktuálně obrazem ze sportu

další videa zde

To musíte vidět

Hrajeme si s Chrudimkou

Habera & Team - Final Tour 2012

Podpořte obnovu Kočičího hrádku

SOUTĚŽ - Festival Na jednom břehu

Reklama

Bambiriáda

Citát

Skutečnost, že nás někdo miluje, nás málo uspokojuje. To, co nás činí vskutku šťastnými je, že my můžeme někoho milovat.

Paul Claudel


Anketa

Kde byste uvítali Bambiriádu 2012 v Chrudimi?
 

Chrudimka.cz na Facebooku

Hrajeme si s Chrudimkou na Facebooku

Fanoušci na FB