Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Sobota 22. července 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Chrudim Chrudim Ples neziskovek opět promění Chrudim v Benátky

Ples neziskovek opět promění Chrudim v Benátky

Email Tisk

Chrudimské BenátkyV pátek 17. února 2017 od 20 hodin se ve velkém sále chrudimského Muzea uskuteční 2. reprezentační ples neziskového sektoru nazvaný „Chrudimské Benátky“. Tato akce je příležitostí k neformálnímu setkání pracovníků a příznivců neziskových organizací s představiteli veřejné správy i podnikatelské sféry a skvělou platformou pro navazování nových kontaktů a budování vzájemně prospěšných vztahů.

„Chrudimské Benátky“ jsou zhmotnělou myšlenkou, která vzešla z dlouhodobé spolupráce v rámci plánování Komunitních sociálních služeb v Chrudimi. Projekt si klade za cíl vytvořit vstupní bránu otevřené komunikaci nezatížené pracovním shonem a odhalit tak celou škálu možností spolupráce úřadů, neziskových organizací a místních podnikatelských subjektů. „Přejeme si, aby ples byl vrcholem spolubytí těch, kteří vkládají svůj čas, energii a finance ve prospěch královského věnného města a svou činností pozvedají věhlas a prosperitu Chrudimi“, říká Martin Dytrt, koordinátor Komunitního plánování sociálních služeb města Chrudimi a člen organizačního výboru plesu.

 

 

Jaký program je pro návštěvníky připraven? Ve 20,00 hodin budou přivítáni moderátory Petrou Beránkovou z Českého rozhlasu Pardubice a Martinem Dytrtem. Úvodního slova se následně zhostí patroni plesu Mgr. Petr Řezníček, starosta města Chrudim a Ing. Pavel Šotola, radní Pardubického kraje. Samotné slavnostní zahájení plesu pak obstará předtančení profesionálních tanečníků. Celou akci hudebně doprovodí Taneční a dechový orchestr ZUŠ Chrudim a DJ Spalda. Díky štědrým darům sponzorů z řad chrudimských podnikatelů na návštěvníky čeká bohatá tombola. Zároveň je připraveno půlnoční překvapení.

Co činí Chrudimské Benátky jedinečnými je, vedle jejich filozofie, také nevšední vizuální stránka celé akce. Stejně jako před rokem mohou návštěvníci popustit uzdu fantazii a obohatit svůj plesový šat o doplňky ve stylu Benátského karnevalu. O dobré nápady a vtipné kreace ostatně nebyla v loňském roce nouze, bylo možné vidět škrabošky malované přímo na obličej i ručně vyráběné a často bohatě zdobené masky, což krásně podtrhovalo atmosféru celého plesu. „V tomto trendu bychom chtěli určitě dále pokračovat“, dodává Martin Dytrt.

Vstupenky na 2. reprezentační ples neziskového sektoru „Chrudimské Benátky“ můžete zakoupit v Informačním centru Chrudim. Je možnost výběru ze dvou variant: standardní za 150 Kč a VIP za 350 Kč s připraveným občerstvením.

Přijměte srdečné pozvání na Chrudimské Benátky.

 

Chrudimské Benátky

 

Organizační výbor: Odbor sociálních věcí Městského úřadu Chrudim, Amalthea, Český červený kříž, EDDA, Farní Charita, MaChr, Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi, Péče o duševní zdraví, Šance pro Tebe a Truhlářství Spalto

Aktualizováno ( pátek, 10 únor 2017 18:58 )  
Banner
Banner
Banner
Banner

Facebook portáluProbíhající soutěže

SOUTĚŽ o dětskou hru TIME´S UP! JUNIOR

SOUTĚŽ o knižní thriller TŘINÁCTÝ UČEDNÍK

SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na podzimní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA - podzim 2017

SOUTĚŽ o kuchařku Zdravá jídla z pomalého hrnce

SOUTĚŽ o dvě původní české detektivky z nakladatelství MOBA

SOUTĚŽ o vstupenky na koncert ALPHAVILLE

SOUTĚŽ o knihu JE TO I MŮJ ŽIVOT

SOUTĚŽ o vstupenky na 17. SKOTSKÉ HRY

SOUTĚŽ o vstupenky na Friend Fest do Pardubic

SOUTĚŽ o vstupenky na VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ 2017

SOUTĚŽ o kooperativní sci-fi hru FUSE

SOUTĚŽ o deskovou hru MARS: TERAFORMACE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner