Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 25. dubna 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Ranní show live v Pardubicích

Ranní show live v Pardubicích

Email Tisk

Ranní show live v PardubicíchPardubický Ideon zažije 18. září 2009 největší komerční show v historii a pro jeden večer propojí Pardubice, Hradec Králové a přilehlé planety v jeden ohromný vesmír zábavy. Hvězdné bude i bavičské komando, v jehož čele vystoupí kapitán showbusinessu, moderátor, dj a zpěvák Leoš Mareš. Samozřejmě nebudou chybět ani jeho skvělí parťáci z Evropy 2, Patrik Hezucký a půvabná Lucie Šilhánová. K této nadprůměrně veselé trojici bude ještě jako host přizván miláček pardubického publika Pavel Cejnar.

Hudební rozjezd vezme do svých rukou djská posádka music klubu Zámek Chotlice. Ten se tak pro tento večer také přemístí do Ideonu a ještě víc tak umocní kvalitu celého projektu.

Čekají vás super soutěže, krásné tanečnice a hostesky, specialní laserová show z Holandska a k tomu světla a zvuk od profi mistrů ze společnosti Koncertservis, která spolupracuje například s Českou Televizí nebo zajištuje světelné show na mnoha megakoncertech. V celém pavilonu bude postaven masivní grandsupport, na který bude zavěšena obří konstrukce světelných efektů, videoprojekcí a pyrotechniky. Zvukovou kulisu obstará systém EAW z USA.

Připraveny budou kvalitní bary včetně oblíbených koktejlů za příjemné ceny a k tomu VIP zóna pro 300 lidí, která bude umístěna mimo klasický parket. Návštěvníci této zóny jistě ocení společnost příjemných hostesek, přímého servisu na barech a další výhody. V této zóně je veškerý alko i nealko sortiment ZDARMA.

Více info na www.mejdanvpardubicich.cz

Aktualizováno ( pondělí, 31 srpen 2009 10:55 )  


Banner

Facebook portáluProbíhající soutěže

SOUTĚŽ o kuchařku VÝVARY (Mladá Fronta)

SOUTĚŽ o vstupenky na keltský svátek BELTAIN na zámku Nižbor

SOUTĚŽ o kuchařku Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Slávu velkých lidí vždy měříme prostředky, kterými ji dosáhli.

ROCHEFOUCAULD


Reklama

Banner
Banner