Titulka Volný čas Ostatní Školní družiny, neziskovky a domy dětí a mládeže budou moci získat finance

Školní družiny, neziskovky a domy dětí a mládeže budou moci získat finance

Email Tisk PDF

KurzVybrané školní družiny, domy dětí a mládeže a neziskové organizace budou moci získat finanční prostředky na rozvojové aktivity. Mezi ně patří například mediální výchova či participace.

"Částka, kterou bude možná každá organizace získat, je přes 80. tisíc na vybrané téma. Žádosti budou velmi jednoduché, ale k podání žádosti bude potřeba předložit odbornost v dané oblasti," přibližuje Roman Málek z chrudimského Občanského sdružení Altus.  Pro zájemce je proto připraveno i odborné školení, které pořádá Agora Central Europe a Občanské sdružení Altus a do kterého se v těchto dnech  je možné se ještě hlásit.

Školení budou probíhat v chrudimském Hotelu Bohemia pro všechny účastníky z Pardubického i Královéhradeckého kraje. Na téma Participace a informovanost, cesta k aktivnímu občanství proběhne první setkání 13. a 14. září 2010, na téma Mediální výchova a medializace 15. a 16. září 2010.
Vzdělávání včetně ubytování a stravování je bezplatné a přihlášky se přijímají na stránkách http://vm.nidm.cz.

Kurz je financován z projektu Klíče pro život – rozvoj klíčových kompetencí v zájmovém a neformálním vzdělávání, podpořeného z prostředků Evropského sociálního fondu – operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

 



Aktualizováno ( Úterý, 10. srpna 2010 14:54 )  
Reklama

 

Aktuálně obrazem z volného času

další videa zde

To musíte vidět

Hrajeme si s Chrudimkou

Yamato - bubenická show

Luštíme s Chrudimkou

Citát

Krásná žena patří všem, ošklivá jen tobě.

INDICKÉ PŘÍSLOVÍ


Anketa

Kde byste uvítali Bambiriádu 2012 v Chrudimi?
 

Chrudimka.cz na Facebooku

Hrajeme si s Chrudimkou na Facebooku

Fanoušci na FB