Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Sobota 22. července 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Začal předprodej na Poličské rockoupání

Začal předprodej na Poličské rockoupání

Email Tisk

policske rockoupaniTento týden začal předprodej na festival Poličské rockoupání, který se uskuteční 28. a 29. května 2010 v areálu koupaliště v Poličce.

Vstupenky zakoupíte na www.ticketstream.cz za pouhých 330 Kč.

A kdo že to na festivalu se třemi scénami vystoupí? Přinášíme vám program den po dni a scénu po scéně.

Program :
Pátek - 28. 05. 2010

Hlavní scéna (A) :

Uvádí LULU (Manda, Panda)

16:00-16:40 BAKLAŽÁN
17:00-17:40 D.O.P
18:00-18:40 VOLANT
19:00-19:40 BU-FU
20:00-21:00 VYPSANÁ FIXA
21:30-22:30 VLTAVA
23:00-00:00 WWW
00:30-01:30 HUDBA PRAHA

 

Druhá scéna (B) :

Uvádí Radomil Uhlíř

15:30-16:10 MENTÁLNĚ NARUŠENÁ MOUCHA
16:30-17:10 FISH FINGERS
17:30-18:10 KLOAKA
18:30-19:10 THORN
19:30-20:30 ZUBY NEHTY
21:00-22:00 EVOLUTION DEJAVU
22:30-23:30 DARK GAMBALLE
00:00-01:00 VÝSMĚCH?
01:30-02:30 FAST FOOD

 

Jungle stage (C) :

20:00-21:30 3. místo - soutěž
21:30-23:00 JANYCH
23:00-00:30 EXPENDABLE
00:30-02:00 ROZHLAS
02:00-03:30 TEAPACK
03:30-05:00 SAID
05:00-06:30 MP
06:30-???  LAST MAN STANDING
 

Sobota - 29. 05. 2010

Hlavní scéna (A) :

Uvádí LULU (Manda, Panda)

11:00 Epos o Gilgamešovi(divadelní představení v Divadelním klubu)
12:00-12:40 DOMINGO
13:00-13:40 HYPNOTIC FACE
14:00-14:40 MR. MOSTASH (Izrael)
15:00-15:40 ZDENĚK BÍNA
16:00-17:00 FLERET A JARMILA ŠULÁKOVÁ
17:30-18:30 TERNE ČHAVE
19:00-20:00 PITOCHA
20:30-21:30 SUPPORT LESBIENS
22:00-23:00 PRVNÍ HOŘE
23:30-00:30 BORN FROM PAIN
01:00-02:00 N.V.Ú.

 

Druhá scéna (B) :

Uvádí Radomil Uhlíř

11:30-12:10 ČOKO VOKO
12:30-13:10 MARTA A RASPUTIN
13:30-14:10 ROMANIKA
14:30-15:10 MUŽY
15:30-16:30 LOS HONGOS
17:00-18:00 PROJEKT PARABELUM
18:30-19:30 DAYING PASSION
20:00-21:00 A BUDE HŮŘ
21:30-22:30 POP-PORN
23:00-00:00 KVĚTY
00:30-01:30 SQUISHY SQUID (Rakousko)
02:00-03:00 SCHODIŠTĚ

 

Jungle stage (C) :

15:00-21:00 BOOSHITO
21:00-22:30 2. místo - soutěž
22:30-00:00 OUT-ON
00:00-01:30 1. místo - soutěž
01:30-03:00 IM CYBER
03:00-04:30 NO MONEY
04:30-06:00 KESHU
06:00-07:30 JEZOUR

 


Banner
Banner
Banner
Banner

Facebook portálu



Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o dětskou hru TIME´S UP! JUNIOR

SOUTĚŽ o knižní thriller TŘINÁCTÝ UČEDNÍK

SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na podzimní veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA - podzim 2017

SOUTĚŽ o kuchařku Zdravá jídla z pomalého hrnce

SOUTĚŽ o dvě původní české detektivky z nakladatelství MOBA

SOUTĚŽ o vstupenky na koncert ALPHAVILLE

SOUTĚŽ o knihu JE TO I MŮJ ŽIVOT

SOUTĚŽ o vstupenky na 17. SKOTSKÉ HRY

SOUTĚŽ o vstupenky na Friend Fest do Pardubic

SOUTĚŽ o vstupenky na VIZOVICKÉ TRNKOBRANÍ 2017

SOUTĚŽ o kooperativní sci-fi hru FUSE

SOUTĚŽ o deskovou hru MARS: TERAFORMACE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Umění ovlivňovat lidi má větší cenu než bohatství.

VAUVENARGUES


Reklama

Banner
Banner