Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Sobota 21. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Ostatní 40 let Muzea loutkářských kultur

40 let Muzea loutkářských kultur

Email Tisk

Pavel Kalfus - MauglíPřijďte s námi i Vy oslavit 40 let Muzea loutkářských kultur v Chrudimi. Těšit se můžete na bohatý program. Oslavy začnou v sobotní podvečer 15. září 2012 vernisáží výstavy Pavel Kalfus a Alois Tománek: Společně, každý svou cestou v 18,00 hodin. Dále ve 20,00 hodin na Žižkově náměstí uvidíte představení Gil pogromca smoków zahraje soubor Teatr Lalek Arlekin z Lodže - těšit se můžete na efektní představení s velikým drakem chrlícím oheň. Oslavy budou pokračovat i celý druhý den, v neděli 16. září 2012.

V neděli 16. září 2012 program zahájí v 10,00 hodin chrudimský sbor Slavoj na arkádách Mydlářovského domu směrem do Břetislavova ulice. V 10,30 hodin na Resselově náměstí vernisáž výstavy "Jak loutky v Chrudimi domov našly" a v 11,00, v 11,20 a 11,40 hodin "Truchlivá píseň o Mydlářovském domě a pohnutých osudech Jeníka Malíka" v prostorách Muzea. Odpoledne na Resselově náměstí zahrají představení herci z divadla Julie&spol., a to představení Pernštejnská historie ve 13,30 hodin a Perníková chaloupka v 15,30 hodin. Divadelní program zakončí v 18,00 hodin Helena a Jiří Vedralovi s Hanou Voříškovou představením V širém poli hruška. Na samý závěr v 19,30 studio Mančaft představí nové logo MLK. V případě deště se celý nedělní program přesouvá do prostor MLK. Celý harmonogram najdete na webových stránkách MLK www.puppets.cz

Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Po oslavách bude Muzeum opět uzavřeno a v omezeném provozu otevřené již 2. října 2012. Na novou stálou expozici se návštěvníci mohou těšit nejdříve ke konci roku 2012.

www.puppets.cz

pozvánka - 40 let MLK

pozvánky na výstavu

 

Aktualizováno ( pondělí, 10 září 2012 20:08 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Slávu velkých lidí vždy měříme prostředky, kterými ji dosáhli.

ROCHEFOUCAULD


Reklama

Banner
Banner
Banner