Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 26. září 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Hokej A teď? Vyprodat ČEZ Arénu

A teď? Vyprodat ČEZ Arénu

Email Tisk

hc_csob_pardubiceTahle série má grády! Hokejisté HC ČSOB Pojišťovna Pardubice dokázali vydřít čtvrté čtvrtfinálové utkání na severu Moravy a srovnali duel s Vítkovicemi na 2:2. Po ostravském dvojutkání se všichni těší na pátek 16. března 2012 do pardubické ČEZ Areny. Bude poprvé v sezoně vyprodána?

"Na pokladnách si nyní mohou fanoušci zakoupit vstupenky i nejvyšších kategorií, které poskytují návštěvníkům dokonalý výhled na ledovou plochu," uvedl ve středu ráno marketingový manažer HC ČSOB Pojišťovna Pardubice Miroslav Novotný.
Internetová rezervace vstupenek je sice kompletně vyprodána, na pokladnách ČEZ Areny je však stále dostatek vstupenek k dispozici. "Někteří majitelé permanentek nevyužili své možnosti rezervovat si vstupenku, a tak fanoušci mají stále možnost získat velmi kvalitní místa," poznamenal Miroslav Novotný.

V Pardubicích bylo naposledy vyprodáno na čtvrté semifinálové utkání v minulé sezoně, v této přišlo více než deset tisíc diváků na utkání 22. kola Tipsport extraligy se Slavií Praha. Bude nejvyšší číslo z této sezony 10 026 překonáno a nahlásí pořadatelé plný dům ve veledůležitém pátém čtvrtfinálovém duelu?

Během přestávky mezi první a druhou třetinou pátého čtvrtfinálového utkání se uskuteční autogramiáda, které se zúčastní brankář Ján Lašák a útočník Petr Sýkora.

 

 
Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři únikové hry EXIT

SOUTĚŽ o originální českou párty hru TEPfaktor

 SOUTĚŽ o rodinnou hru TRPASLÍCI

SOUTĚŽ o knihu Bytosti přírody a léčení Země

 SOUTĚŽ o knihu DOMÁCÍ SUŠENÍ

SOUTĚŽ o vstupenky na JOY Melody festival

SOUTĚŽ o vstupenky na Royal Christmas Gala

SOUTĚŽ o turistického průvodce - MAROKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o vstupenky na představení LOTR - NÁVRAT KRÁLE in Concert, DVD, PC hru a knihu

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner