Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 18. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Aerodrome festival přiveze System Of A Down

Aerodrome festival přiveze System Of A Down

Email Tisk

Aerodrome festival přiveze System Of A DownMožná největší hudební událost tohoto roku byla právě oznámena. V Praze se bude konat festival Aerodrome, která přiveze punk-rockové hvězdy NOFX, metalcorové oblíbence KILLSWITCH ENGAGE a především jednu z nejoblíbenějších tvrdě zaměřených skupin SYSTEM OF A DOWN. Zapište si datum 14. srpna 2013 jako nový rockový svátek. Místo konání bude na Výstavišti v Holešovicích.

A to stále není vše. Záhy bude oznámeno čtvrté jméno, které doplní tuto zajímavou sestavu.

System Of A Down vystoupili naposledy v Praze před patnácti lety. Tehdy jako prakticky neznámá skupina předskakovali Slayer. Po vydání prvního stejnojmenného alba, které si ve své době nezískalo pozdější ohlas, vydává kapela desku Toxicity. V Americe se vyhoupla na 1. místo žebříčku a v Británii se umístilo na 13. Velký úspěch značí i čtyři platinové desky. Tahle americko-arménská partička se díky němu dostává na vrchol a sklízí pochvaly ze všech stran. Následující Steal This Album není komerčně tak úspěšným materiálem jako předchůdce, přesto je mnohými vysoce ceněné. Zpátky do sedla posílá kapelu Mezmerize, která v některých žebříčcích porazila i Toxicity. Po druhé části Hypnotize přichází dlouhá pauza, během které se členové věnují svým vlastním projektům. Daron Malakian zakládá Scars on Broadway, kde se objeví i John Dolmayan. Shavo Odadjian se spolčí s RZA z Wu-Tang Clanu a vytvoří kapelu Achozen. Serj Tankian vydává několik svých sólových alb. Nyní jsou již všichni zpátky a v původním složení se chystají rozpoutat v Praze peklo.

Nofx se dali dohromady roku 1983. Kapela postavená okolo zpěváka Fat Mika zazáří především albem Punk in Drublic, které se stalo jedním z nejúspěšnějších punkových počinů. Vydali již 12 alb a 15 EP. Chystají se dokázat i Vám, že stále mají co ukázat a umí to pořádně roztočit.

Tahle exklusivní akce později doplněná o další jméno navštíví naše hlavní město a těžko jim bude v daný den nějaká akce konkurovat. Prodej vstupenek byl spuštěn na stránkách www.aerodrome-festival.cz. Následovat bude eventim.cz/aerodrome a ticketportal.cz.

Cena vstupenek nepatří k nejlevnějším, přesto se vyplatí neotálet s nákupem. Takovou sestavu už jen tak neuvidíte. Limitovaná série vstupenek na stání u pódia nyní stojí 1990 Kč. Cena půjde brzy nahoru. Běžné stání je k dostání za 1290 Kč. Pořadatelem je Nova Rock společně s Dolphin Touring a Nu Coast.

Více informací naleznete na http://www.aerodrome-festival.cz/cs/

Aktualizováno ( středa, 27 únor 2013 13:43 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

SOUTĚŽ o vstupenky na Zámecké vinné schody

SOUTĚŽ o hudební knihu BON JOVI

SOUTĚŽ o čtyři dětské hry značky GRANNA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Slávu velkých lidí vždy měříme prostředky, kterými ji dosáhli.

ROCHEFOUCAULD


Reklama

Banner
Banner
Banner