Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 11. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní AFI Palác Pardubice mění název, nově se bude jmenovat Palác Pardubice

AFI Palác Pardubice mění název, nově se bude jmenovat Palác Pardubice

Email Tisk

Palác Pardubice

Úspěšné obchodní centrum, které dosavadní vlastník a developer AFI Europe prodal v závěru loňského roku společnosti Atrium Real Estate Management, bude přejmenováno z AFI Palác Pardubice na Palác Pardubice.

AFI Palác byl slavnostně otevřen 25. listopadu 2008 a s odstupem času lze říci, že změnil nakupování nejenom v Pardubicích, ale v celém Pardubickém kraji. Jako doposud jediné velké městské obchodní centrum v kraji přineslo obyvatelům regionu komfort a značky, za kterými dříve museli dojíždět do Hradce Králové nebo až do Prahy. Díky AFI Paláci přibylo také velkokapacitní parkoviště s 600 parkovacími místy, multikino, kongresový sál a řada kulturních a společenských aktivit pro občany i návštěvníky města.

Změna názvu nebude mít žádný vliv na chod obchodního centra. Stále zůstává pro zákazníky centrem plným atraktivních nákupních příležitostí, zábavy a místem setkávání. Jeho poloha a význam ho předurčuje, aby byl pevnou součástí života města, včetně partnerství se všemi kulturními a sportovními událostmi, které se v Pardubicích během roku konají.

Obchodní centrum se nachází přímo v centru města na Masarykově náměstí a je pohodlně dostupné automobilem, městskou hromadnou dopravou i pěšky. Nabízí více než 100 obchodů tuzemských i světových značek, například Lindex, New Yorker, Gant, s. Oliver, Bushman, Takko, DM, Baťa, Apple, Pietro Filipi, Deichmann, Galex a desítky dalších. Nechybí zde spektrum služeb jako je lékárna, čistírna, kadeřnictví, květinářství, mobilní operátoři, pobočky bank a dětské hřiště. Palác Pardubice se podílí na organizaci kulturních a zábavních akcí a lidé si zvykli zajít sem na výstavy, hudební či taneční vystoupení a získat atraktivní bonusy za nákupy.

O společnosti Atrium European Real Estate

Atrium je významnou realitní společností, která se zaměřuje na investice do nákupních center, jejich řízení v regionu střední a východní Evropy. K 30. září 2014 společnost vlastnila 151 nákupních center a retailových nemovitostí v sedmi zemích, s celkovou tržní hodnotou ve výši 2,5 miliardy euro. Společnost má sídlo v Jersey a je současně kótována na Vídeňské burze a na burze Euronext Amsterdam.

Palác Pardubice, jediné nákupní centrum v Pardubicích a okolí, byl slavnostně otevřen v listopadu roku 2008. Nachází se v centru města Pardubic, na Masarykově náměstí. Na ploše 20 000 m2 nabízí více než 100 obchodů se zbožím renomovaných domácích i světových značek, multikino Cinema City s 8 sály, restaurace, kavárny, provozovny rychlého občerstvení a služby. Součástí obchodního centra je také podzemní parkoviště s kapacitou 542 parkovacích míst.

Více na www.palacpardubice.cz.

Aktualizováno ( čtvrtek, 16 duben 2015 06:01 )  
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner