Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 18. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Aplaus ve stoje pro No Name

Aplaus ve stoje pro No Name

Email Tisk

no_name_pceV pondělí 26. března 2012 se uskutečnil koncert slovenské kapely No Name v padrubickém divadle. Mohli jste postřehnout, že na našem portále probíhala soutěž o vstupenky a jedna z výherkyň se s vámi chce podělit o zážitky a dojmy z koncertu.

Když jsem v soutěži na portále Chrudimka.cz vyhrála lístek na koncert skupiny NO NAME do Pardubic, říkala jsem si, že by to mohl být opravdu kulturní zážitek. Nejenom, že písničky této známé košické kapely jsou hrány v médiích, ale zažila jsem je i na jednom letním festivalu na živo. Co mě však zaráželo bylo to, že koncert se konal ve Východočeském divadle a ne v nějaké velké hale.

Úvod kapele vyšel na jedničku a od prvních tónů nám všem bylo jasné, že nás melodie nenechají v klidu sedět a naše dlaně budou zarudlé od potlesku. Kapela hrála jeden známý šlágr za druhým a zpěvák Igor Timko nenechal nikoho na pochybách, že je nejen dobrý muzikant, ale i výborný tanečník, řečník a bavič. Svoje hudební umění nám předvedli i ostatní členové skupiny, bubeník Ivan Timko, klávesista Zoli Sallai a kytaristé Dušan Timko, Roman Timko a Vilo Gutray.

Nebylo pochyb, že kapela odejde z pódia a celé divadlo bude tleskat ve stoje. Proto se ještě několikrát vrátili a prodloužili nám už tak skvělý zážitek. Ti co ještě vytrvali na autogramiádu, dostalo se jim té cti a se členy skupiny se mohli vyfotit. Ani já jsem neodolala a pořídila si snímeček na památku. Ještě že se koncert konal v divadle a ne ve velké hale, kde bych se s nimi asi nesetkala. Odcházela jsem a v uších mi stále zněly tóny a slova těch nejmelodičtějších písní, jaké skupina hraje.

 

 


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři kuchařky z produkce ALBATROS MEDIA

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

I všední život může být tragédií.

ANDERSEN


Reklama

Banner