Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 18. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Bambiriáda je v plném proudu

Bambiriáda je v plném proudu

Email Tisk

Bambiriáda Chrudim 2009A je to opět tady. Další ročník chrudimské Bambiriády,v pořadí již osmý odstartoval dnes, tedy 4. června 2009, okolo sedmé hodiny ranní, kdy se začaly probouzet k dalšímu dni první skupinky organizátorů. Samotné oficiální zahajení pak bylo naplánováno na desátou hodinu. Dopoledne probíhaly na pódiu taneční vystoupení, které sklidily u diváků bouřlivé ovace.


Odpolední program byl velice rozmanitý. Na pódiu se střídaly zájmové kroužky a spolky, jejichž členové si připravili zajímavá představení, které jistě velmi dlouho a pečlivě v průběhu roku nacvičovali.


Po obědě opět vystoupila šermířská skupina, se svým poutavým historickým programem, který se těšil velkému zájmu diváků, zejména dětí i jejich rodičů. Dům dětí a mládeže z Heřmanova Městce si na letošní Bambiriádu připravil mnoho tanečních vystoupení, které předvedli cvičenci různého věku. Diváky též bavili moderátoři a malíř Jan Honza Lušovský, který dětem po celé odpoledne rozdával smích na tváře v podobě různých malovaných hádanek. Na závěr pódiových vystoupení zahrála hudební skupina Wječná Žízeň. Přehlídku neziskových organizací v odpoledních hodinách navštívil i hejtman Pardubického kraje Radko Martínek.

Toto by bylo ze čtvrtečních zpráv z dění na Bambiriádě vše a již nyní se můžete těšit na zítřejší program, který stojí za návštěvu. Navštíví nás Matouš Ruml alias Lexa ze seriálu Comeback, můžete si zkusit zavysílat s Rádiem Pohoda, anebo zhlédnout vystoupení karatistů z klubu Shotokan karate Chrudim. Večer navíc odpálíme ohňostroj. Takže neváhejte a přijďte nás navštívit do chrudimského parku Na Stromovce.


Fotogalerie: ZajiCzech (c) 2009
Více na www.bambiriada.chrudimka.cz

Aktualizováno ( čtvrtek, 04 červen 2009 20:15 )  
Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

SOUTĚŽ o vstupenky na Zámecké vinné schody

SOUTĚŽ o hudební knihu BON JOVI

SOUTĚŽ o čtyři dětské hry značky GRANNA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner