Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 20. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Bambiriáda se proměnila na Bahniriádu!

Bambiriáda se proměnila na Bahniriádu!

Email Tisk

Bambiriáda 2010Ani dopolední deštivé počasí, které proměnilo trávník letního koupaliště k nepoznání, nijak výrazně neovlivnilo návštěvnost Bambiriády 2010. Právě možná program pátečního dne byl jedním z velkých lákadel, neboť jsme díky němu uslyšeli jednoho z imitátorů Michaela Jacksona naživo zpívat, mohli jsme shlédnout bojová umění, kick-box, tanečnice a tradiční zásah vodní záchranné služby.

Děti se i přes dopolední déšť mohly projet na loďkách, zaskákat si na skákacím hradu nebo trampolíně. Stan - Hrajeme si s Chrudimkou měl opět připraven své deskové hry, kterých se děti s radostí zhostily a na chvíli snad i zapomněly na moderní počítačové hry. A i další organizace nabízely nejrůznější vyžití, jako je malování obličejů, výroba papírových loutek a získání nejrůznějších odměn.

Bambiriáda 2010 pátekDruhá polovina dne se už obešla bez dešťových srážek a chvilkami nám zasvítilo i sluníčko. Zvláštní návštěvou, které si dozajisté každý všiml, se stali muži na poweriser (skákacích botách), kteří předvedli následně své dovednosti přihlížejícím. Před šestou hodinou byla připravená diskotéka, po které následovaly kapely Hadry z těla a Trio de Janeiro. Krásný páteční večer byl zakončen velkolepým ohňostrojem doprovázen hudbou, který viděli pravděpodobně největší vytrvalci. Ale rozhodně stál za to!

Zítra, v sobotu nás čeká poslední den Bambiriády 2010, a proto neváhejte a přijďte. Snad se nám počasí umoudří a my budeme moci strávit sobotní den opět v dobré atmosféře, jenž nám Bambiriáda přináší. Takže zítra na letním koupališti Chrudim se na Vás těší Bambiriáda 2010.


foto: Karel Dvořák 

 

 

Aktualizováno ( sobota, 22 květen 2010 21:16 )  
Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner