Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 12. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Bambiriáda se proměnila na Bahniriádu!

Bambiriáda se proměnila na Bahniriádu!

Email Tisk

Bambiriáda 2010Ani dopolední deštivé počasí, které proměnilo trávník letního koupaliště k nepoznání, nijak výrazně neovlivnilo návštěvnost Bambiriády 2010. Právě možná program pátečního dne byl jedním z velkých lákadel, neboť jsme díky němu uslyšeli jednoho z imitátorů Michaela Jacksona naživo zpívat, mohli jsme shlédnout bojová umění, kick-box, tanečnice a tradiční zásah vodní záchranné služby.

Děti se i přes dopolední déšť mohly projet na loďkách, zaskákat si na skákacím hradu nebo trampolíně. Stan - Hrajeme si s Chrudimkou měl opět připraven své deskové hry, kterých se děti s radostí zhostily a na chvíli snad i zapomněly na moderní počítačové hry. A i další organizace nabízely nejrůznější vyžití, jako je malování obličejů, výroba papírových loutek a získání nejrůznějších odměn.

Bambiriáda 2010 pátekDruhá polovina dne se už obešla bez dešťových srážek a chvilkami nám zasvítilo i sluníčko. Zvláštní návštěvou, které si dozajisté každý všiml, se stali muži na poweriser (skákacích botách), kteří předvedli následně své dovednosti přihlížejícím. Před šestou hodinou byla připravená diskotéka, po které následovaly kapely Hadry z těla a Trio de Janeiro. Krásný páteční večer byl zakončen velkolepým ohňostrojem doprovázen hudbou, který viděli pravděpodobně největší vytrvalci. Ale rozhodně stál za to!

Zítra, v sobotu nás čeká poslední den Bambiriády 2010, a proto neváhejte a přijďte. Snad se nám počasí umoudří a my budeme moci strávit sobotní den opět v dobré atmosféře, jenž nám Bambiriáda přináší. Takže zítra na letním koupališti Chrudim se na Vás těší Bambiriáda 2010.


foto: Karel Dvořák 

 

 

Aktualizováno ( sobota, 22 květen 2010 21:16 )  
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner