Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 20. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Ostatní Benefiční večer na podporu předčasně narozených dětí

Benefiční večer na podporu předčasně narozených dětí

Email Tisk

Babyklokánci17. listopad se v ČR slaví jako Den boje za svobodu a demokracii. Tento den však patří také předčasně narozeným dětem. A právě u příležitosti Mezinárodního dne předčasně narozených dětí spolupořádají pražská Zrnka o.s. a pardubický Čajový klub Paleta o.s. benefici. Její součástí bude textilní dílna a divadelní improvizační zápas. Vše se uskuteční ve středu 17. listopadu 2010 v prostorách Divadla 29 v Pardubicích.

V rámci dílny budou mít návštěvníci možnost podílet se na výrobě prostěradel, dek a čepiček pro předčasně narozené děti. Jejich výroba je velice jednoduchá a zvládne ji téměř každý. Výrobky budou ještě týž večer předány zástupcům Pardubické krajské nemocnice, a.s.. Dílna bude probíhat od 15 h do 20 h v prostorách Studia (mezipatra) Divadla 29 v ulici Sv. Anežky České 29. Po tuto dobu budou mít návštěvníci také možnost seznámit se s činností občanského sdružení Zrnka a s osudy malých pacientů, jimž toto sdružení pomohlo. Jedná o předčasně narozené či nemocné děti a v neposlední řadě také jejich rodiče. Prostor dílny bude nekuřácký, vítáni jsou tedy i rodičové s dětmi, pro které bude připraven dětský koutek na hraní. Vstup na akci je zdarma, veškerý materiál bude k dispozici.

Ve 20 h vystřídá dílnu divadelní improvizační zápas. Jedná se o další utkání České improvizační ligy na prknech Divadla 29. Tentokrát mezi pardubickými Pa.le.ťáky a jejich hosty z východu. Divadelní improvizace je trochu o sportu, ale především o divadle. Dva týmy se střetnou v improvizacích na různá témata. Nebude chybět ani přísný rozhodčí a jeho dva pomocníci. Diváci budou mít k dispozici dvoubarevnou kartičku na přidělování bodů hráčům a molitanovou pantofli na trestání rozhodčího.

Ve středu 17. listopadu 2010 se v Divadle 29 budete dobře bavit a navíc Vás u srdce bude hřát pocit, že jste pomohli těm nejmenším. Právě těm, kterým je věnovaný tento den – předčasně narozeným dětem.

Za vybrané vstupné, které činí pouhých 60 Kč, budou nakoupeny terapeutické a polohovací pomůcky – ruce ZAKY. Chcete pomoci i Vy? Zúčastněte se tohoto benefičního včera. Budeme se na Vás těšit!

 

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na FLASH FESTIVAL

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Jediná vděčná myšlenka k nebesům je již dokonalou modlitbou.

LESSING


Reklama

Banner
Banner
Banner