Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Neděle 17. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Deskové Hry Bezva finta - společenská hra pro teenagery a dospělé

Bezva finta - společenská hra pro teenagery a dospělé

Email Tisk

Bezva finta - společenská hra pro teenagery a dospěléČeská společnost Dino Toys s r.o., jednička na trhu ve výrobě puzzlí a deskových her, připravila pro podzim 2010 novou společenskou hru Bezva finta od uznávaného českého autora Vlaady Chvátila. Hra je určena pro 2 - 5 hráčů od 9 let a přibližná délka hry je 20 minut.

Při hře se hráč stane hlavou zločineckého gangu. Není řeč o špinavé bandě lodějíčků          a kapsářů, nýbrž o elitní společnosti elegantních dam a gentlemanů, kteří vynikají v překonávání i těch nejlepších bezpečnostních systémů a jimž jde o prestiž snad více než    o lup samotný. Hráčův úkol bude vyslat své lidi ve správný čas na správné místo a získat tak ty nejcennější kousky. Nesmí ale podcenit konkurenční skupiny. Odhadne-li správně jejich úmysly, využitím svých kontaktů na straně zákona může jejich plány zcela překazit. Podaří-li se mu zároveň přelstít své konkurenty a poslat svou partu tam, kde ji nikdo nečeká, stane se jedničkou ve svém oboru.

Během hry se každý hráč snaží získat kameny různých barev, které ve hře představují ukradené zboží (technologie, umělecké předměty, šperky, zlato). Nikdy nezáleží na tom, kolik hráč vlastní těchto kamenů. Záleží jen na tom, jak si stojí v porovnání s ostatními hráči. Proto je nutné ostatní pozorně sledovat a zvážit své šance v každé kategorii. Na konci hry se kameny a karty skrytého lupu vymění za vítězné body. Hráč s nejvyšším počtem bodů vyhrává.

Bezva finta - společenská hra pro teenagery a dospělé

Na první pohled zajímavá "gangsterská" hra obsahuje atraktivní komponenty: 100 kamenů ve 4 barvách, 73 velkých hracích karet, 50 malých hracích karet a samozřejmě návod ke hře.

Zároveň je na obalu použito nové značení Dino her! Nyní na každé hře od Dino Toys s.r.o. je možné najít v horním levém rohu a na boku barevné označení do jaké kategorie hra patří. Snadno se tak zákazník zorientuje z jakých her může vybírat a poté již může zaměřit svou pozornost na výběr herního principu a motivu hry, která nejlépe vyhovuje jeho představám. Hry jsou rozděleny do následujících kategorií: dětské, rodinné, párty, cestovní a společenské.

Bezpečná a kvalitní hračkaSpolečnost DinoToys s.r.o. také dbá na kvalitu svých produktů. Proto i tato hra získala osvědčení "Bezpečná a kvalitní hračka".
 
Je testována Technickým a zkušebním ústavem a splňuje nejen požadavky platných směrnic pro ČR a EU, ale také kritéria hodnocení bezpečnosti a kvality hraček. Ta zahrnují především požadavky na užitné vlastnosti výrobků jako jsou kvalita provedení, zdravotní nezávadnost, bezpečnost, údržba, použité materiály ve vztahu k životnímu prostředí.


Hru si můžete přijít zahrát do naší herny Hrajeme si s Chrudimkou.

Společenskou hru Bezva finta si lze zakoupit na www.dinotoys.cz

 

Aktualizováno ( sobota, 25 září 2010 19:24 )  

 

ALBI Česká republika a.s.MINDOK s.r.o.Dino Toys s.r.o.ADC Blackfire Entertainment s.r.o. Press-Pygmalion s.r.o.

Česká deskoherní společnost o.s.Corfix Distribution a.s.TreflHasbro Czech s.r.oPiatnik

JirasGames, a.s.Pexi, s.r.o.RexHry.cz - Rexport, s.r.o. StragooBonaparte  - Martin Trik

EFKO-karton, s.r.o. AlexanderDeskové hryAngličtina - Hry


Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama - hry

Banner
Banner

Doporučujeme

Zábava na Chrudimsku

Hrajeme si s Chrudimkou

Reklama - hry

Banner
Banner