Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 18. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Boom Jinx poprvé na Transmission

Boom Jinx poprvé na Transmission

Email Tisk

boom jinxI letošní vydání dechberoucí show Transmission, která se tento rok uskuteční 6. listopadu 2010 a ponese v tématu Future Cities, nabídne kromě osvědčených jmen v podání nejlepších trance DJs planety i hvězdy jež se v České republice představí poprvé.

Absolutní DJskou špičku, která bude v zastoupení takových jmen jakými jsou Sander van Doorn, Markus Schulz, Andy Moor, Simon Patterson, W & W a Jaytech, podpoří norský DJ a producent Boom Jinx, který se proslavil především hudbou k slavnému seriálu CSI: Miami. Skládat začal už v roce 1989 v programu SoundTracker. Poté,  co tvořil pro filmový a televizní průmysl, obrátil v roce 2005 pozornost na oblast taneční hudby. Debutoval remixem pro Tilt - New Day. Singly Come Play Perfect a Remember September obdržely výborné recenze v mnoha zahraničních magazínech, track Manipulator si jako znělku koupila televizní show CSI: Miami a jeho skladby s oblibou hráli Tiësto, Armin van Buuren, Above&Beyond, Paul van Dyk nebo Ferry Corsten.

Pokud si nechcete nechat ujít tohoto skvělého DJe a producenta, který bude mít v sobotu 6. Listopadu 2010 na Transmission svojí velkou premiéru. Doporučujeme neotálet s nákupem vstupenek, které jsou v prodeji za současnou cenu 1190 Kč do konce září. Jejich cena se bude každý měsíc zvyšovat až na konečných 1390 Kč. V sekci shop na www.unitedmusic.cz jsou také v prodeji All inclusive VIP vstupenky za 3500 Kč na, které nabízejí neomezenou konzumaci nápojů a přístup na luxusní terasu s omezenou kapacitou. Vstupenky kategorie Golden do klubového patra za 4600 Kč můžete rezervovat prostřednictvím emailu klimesova@best.sazka.cz nebo kupovat na pokladnách O2 areny každý všední den od 13 do 18 hodin.

Více info se můžete dočíst na www.boomjinx.com a www.transmission.cz

 


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Umění ovlivňovat lidi má větší cenu než bohatství.

VAUVENARGUES


Reklama

Banner