Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 18. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Camouflage míří do Prahy

Camouflage míří do Prahy

Email Tisk

Camouflage míří do Prahy19. března 2011, KC Vltavská Praha

Německá hudební skupina Camouflage se po několika letech opět chystá do České republiky. V pražském Kulturním centru Vltavská zahraje 19. března 2011, jako předkapelu pozvala slovenskou elektropopovou formaci Tanx.

New waveovou trojku z Bietigeimu tvoří muzikanti Marcus Meyn, Heiko Maile a Oliver Kreyssig, kteří se dali dohromady v roce 1983, původně ještě jako Licenced Technology. Ke změně názvu na Camouflage došlo o rok později na základě stejnojmenného hitu tehdejší věhlasné japonské synth kapely Yellow Magic Orchestra.

Camouflage se v Česku poprvé představili v roce 2007, kdy v Litvínově představili svou tehdy poslední řadovou desku "Relocated" z roku 2006. O rok později sem zamířili znovu, aby si zahráli na letním Sázavafestu, kde se před jejich stagí sešlo více než 10 000 lidí. V Praze kapela ještě nikdy nehrála. "Velmi se do české metropole těšíme," řekl Marcus Mayn, zpěvák a lídr skupiny.

Na podzim 2007 skupina vydala 2CD "Archive#1", které obsahovalo remixy, ale i zatím nezveřejněné písně. V roce 2009 vypustili své první živé DVD z koncertu v Drážďanech, tato kompilace obsahuje i videoklipy a bonusy. Ve stejném roce přišli také s reedicí alba "Spice Crackers" z roku 1995.

Camouflage se rozhodli do České republiky vrátit a přijít s úplně novým koncertním programem, který bude kromě hitů jako "The Great Commandment" nebo "Love Is a Shield" zahrnovat i zbrusu nové skladby, které zatím nikdo neslyšel. Koncert bude jiný i složením skupiny Camouflage, tentokrát s nimi na pódiu vystoupí i bubeník a kytarista.

Koncert proběhne 19. března 2011 od 20:00 v Kulturním centru Vltavská v Praze, vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketpro za 690 Kč + poplatky, na místě jejich cena stoupne na 790 Kč. Vstupenky platí i na následnou After party, případně od 23:00 bude vstup na After party za 150 Kč.

 


Více na http://www.camouflage-music.com/.

 
 

Aktualizováno ( sobota, 12 únor 2011 20:10 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

SOUTĚŽ o vstupenky na Zámecké vinné schody

SOUTĚŽ o hudební knihu BON JOVI

SOUTĚŽ o čtyři dětské hry značky GRANNA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Zamilovat se znamená přestat srovnávat.

OTTO VON BISMARCK


Reklama

Banner
Banner
Banner