Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Sobota 21. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Ceny Anděl daly předzvěst programu Pálavského vinobraní

Ceny Anděl daly předzvěst programu Pálavského vinobraní

Email Tisk

Ceny Anděl daly předzvěst programu Pálavského vinobraníV sobotu 9. dubna byly v Hudebním divadle Karlín předány Ceny Anděl 2015 a nejen vítěz kategorie Zpěvák i Album roku David Koller míří na letošní 69. ročník Pálavského vinobraní. Hned úvod „andělského“ večera otevřela se svým hitem Lhůta záruční kapela Slza, nominovaná v kategorii Skupina roku i Objev roku. Účastníci Pálavského vinobraní 2016 si mohou přijít zatančit a zazpívat na písničky z alba Katarze v pátek 9. září, kdy na hlavním pódiu mikulovského amfiteátru vystoupí Slza se zpěvákem Petrem Lexou od 18.30 hodin.

Své nominace v Cenách Anděl 2015 zcela absolutně proměnil v současné době v Mikulově žijící David Koller. Vítězem se stal v kategorii Zpěvák roku i Album roku 2015 a nejen hity vítězného alba ČeskosLOVEnsko zazpívá frontman kapely Lucie jako vrchol pátečního programu vinobraní, a to od 22 hodin v amfiteátru. Vrcholem sobotního večera pak zcela určitě bude vystoupení kapely Chinaski, nominované na Ceny Anděl v kategorii Skladbu roku. Přestože svou nominaci s písní Každý ráno neproměnila, zcela určitě si ji rádi Chinaski zahrají právě v Mikulově. Přesvědčit se o tom všichni návštěvníci mohou v sobotu od 21.40 hodin. A které další hvězdy spadnou z nebe na mikulovské pódium Pálavského vinobraní 2016.

„Páteční večer na Náměstí pobaví zcela určitě Jan Budař a v amfiteátru dále ještě vystoupí skupiny Irnis a Blue Effect. Sobotní podvečer pak doporučuji Petra Bendeho v úžasném spojení s cimbálovou muzikou Grajcár či skupinu Hamleti. Sobota 10. září a hlavní pódium amfiteátru pak bude dále patřit čerstvé vítězce slovenské Ankety Oto Kristíně, ale nemohu neuvést také originální uskupení The Tap Tap, výborného houslistu dnes již světového jména Pavla Šporcla a nejen u nás populární skupinu Tata Bojs“, shrnula víkendový hudební program hlavní produkční vinobraní Irma Konešová.

Kompletní, nejen hudební program, ale i veškeré potřebné informace o vstupenkách, dopravě, ubytování nebo parkování pak najdete na webových stránkách www.palavskevinobrani.cz, Facebooku a Instagramu.

Permanentka na třídenní kompletní program stojí během dubna až června 390 Kč, v červenci a srpnu 490 Kč a na místě 590 Kč. Děti do 12 let a ZTP-P vstupné neplatí.

Aktualizováno ( čtvrtek, 28 duben 2016 10:06 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Není nic hroznějšího nežli vzájemná lhostejnost známých lidí vůči sobě.

HAUPTMANN


Reklama

Banner
Banner
Banner