Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 14. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Chrudim Chrudim Charitativní běh pro Vojenský fond solidarity

Charitativní běh pro Vojenský fond solidarity

Email Tisk

Charitativní běh pro Vojenský fond solidarityDne 27. srpna 2016 od 10:00 do 13:00 se koná Charitativní běh pro vojenský fond solidarity. Nenechte si ujít šanci pořádně si zasportovat a přitom podpořit dobrou věc. Pokud se odhodláte k účasti, budete mít nejen dobrý pocit, ale také můžete získat vlastnoručně podepsaný diplom od velitele 43. výsadkové praporu. A to se vám nepoštěstí každý den!

 

Sportem ku zdraví i ku pomoci

Charitativní běh startuje v 10:00 v Klášterních zahradách v Chrudimi (vedle Resselova náměstí). Startovné je dobrovolné a 100% z něj půjde ve prospěch fondu. V případě startovného převyšující 50 Kč dostává závodník automaticky památeční samolepku s motivem žluté stuhy a mottem "Podporuji naše vojáky". Pokud dáte startovné převyšující 200 kč, tak si odnesete ze dřeva vyrobenou medaili, unikátní pro tento ročník. Trasa z Klášterních zahrad na letiště Chrudim měří přesně 3 km. Běh je možné absolvovat, dle hesla "Není důležité zvítězit, ale zúčastnit se", stejně jako minulý ročník, klidně na fit koloběžce, nebo třeba s kočárkem. Každý závodník dostane v cíli vlastnoručně podepsaný diplom od velitele 43. výsadkové praporu. Registrace na charitativní běh probíhá v čase 09:00 - 09:50 v místě startu.

Den otevřených dveří letiště Chrudim

Den otevřených dveří na vojenské části letiště Chrudim (parkování na louce vedle cesty na spojnici Chrudim - Sobětuchy) plynule naváže na ukončení Charitativního běhu. Letiště otevřeno od 10:00. V programu jsou statické ukázky techniky, zbraní a vybavení Výsadkového praporu i dynamické ukázky výsadkového cvičiště, padákových seskoků, lezeckého trenažeru a tunelové střelnice. Součástí toho všeho je možnost výsadkáře vyzpovídat ze všeho, co Vás bude zajímat. V neposlední řadě i v této části bude možnost zakoupit charitativní samolepky na podporu Vojenského fondu solidarity (cena 50 Kč za 1 ks). Den otevřených dveří končí ve 13:00 a plynule na něj navazuje Letecký den.

Letecký den

Letecký den na civilní části letiště Chrudim, který začíná od 13:00, bude stejně jako minulý rok klást důraz na historická letadla z období 2. světové války, ale představí se i modernější letecká technika. Unikátem tohoto léta v ČR bude účast Marka Hyky, mistra světa letecké akrobacie v kategorii Advanced.

Charitativní běh mapa

Více informací najdete na FB profilu akce.

Aktualizováno ( neděle, 07 srpen 2016 15:41 )  
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner