Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 15. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Chase & Status vystoupí na festivalu Let It Roll

Chase & Status vystoupí na festivalu Let It Roll

Email Tisk

Chase & Status vystoupí na festivalu Let It RollPořadatelé drum and bassového festivalu Let It Roll zveřejnili jednoho z hlavních zahraničních headlinerů nadcházejícího letního Open Airu 2016. Do České republiky se vrátí britský bassmusic projekt CHASE & STATUS! Londýnské duo Saul Milton (Chase) a Will Kennard (Status) vystoupí v DJ setu společně s jejich dvorním MC RAGE.

Saul Milton a Will Kennard aka CHASE & STATUS se opět vrací do České republiky. Po dlouhých letech vystoupí londýnské duo na letním Let It Rollu v DJ setu společně s jejich dvorním MC RAGE. Pánové mají na kontě tři studiová alba More than Alot (2008), No More Idols (2011), Brand New Machine (2013) a aktuálně připravují release alba CONTROL, které má spatřit světlo světa už tento rok!

Majitelé labelu MTA Records se sice na scéně pohybují už od 90. let, ale až track “In Love” (2007) s Jennou G dal světu jasný signál. Po úspěchu, který jim zajistila podpora Andyho C na labelu RAM Records, se mění v originální crossover duo, chrlící nejen drum & bass, ale i dubstep, hip hop, house a další žánry bassmusic – brzy tak dostali svou hudbu a videoklipy na všechna důležitá místa.

V roce 2009 se z ryze drum & bassového dua vyklubal nový fenomén. Chase & Status už neuspokojovalo kroucení mixáku a dali průchod svým hudebním nápadům skrze kytaru a klávesy. Přibrali bubeníka, pozvali nespočet vokalistů a poslali všechny ostatní kolegy s pokusy o live hraní do důchodu. Jen pár let stačilo pánům, aby se vyšvihli na vrchol. Úspěch Chase & Status však nestojí na produkci a šarmu obou pánů, nýbrž na volbě hostů, kteří jejich hudbě pomohli mezi masy – Plan B, Tempa T, Dizzee Rascal, Kano, Takura, White Lies, Top Cat, Capleton, Tinie Tempah, Liam Bailey, Delilah a další. Přemluvit všechna tato jména ke spolupráci nebylo složité, Chase & Status svou hudbou totiž už zaujali a spolupracovali s celebritami jako Jay Z, Snoop Dogg, Rihanna nebo Pharrell.

LET IT ROLL OPEN AIR 2016
28.7. – 29.7. – 30.7. 2016
letiště Milovice, Česká republika

Předprodej vstupenek na tento jedinečný a atmosférou nabitý festival můžete zakoupit v síti Ticketportal.cz. Kompletní informace o festivalu najdete na oficiálním webu http://www.letitroll.cz

Souhrn zahraničních účinkujících (fáze 4/5):
ANDY C / AGRESSOR BUNX / ANILE / AUDIO / CAMO & KROOKED / CALYX & TEEBEE / CHASE & STATUS / CULTURE SHOCK / CRITICAL SOUND SYSTEM FT EMPEROR & KASRA / CURRENT VALUE / DBRIDGE / DIMENSION / DJ MARKY / ED RUSH & OPTICAL / ETHERWOOD / FRANKEE / FRED V & GRAFIX / HIGH CONTRAST / INSIDEINFO / JADE & MINDSCAPE / JUNE MILLER / KRAKOTA / KEENO / L 33 / LOGISTICS / LENZMAN / LONDON ELEKTRICITY / LSB / MACHINE CODE / MADUK / MARK SYSTEM / MATRIX & FUTUREBOUND / MEFJUS / METRIK / MOB TACTICS / NEONLIGHT / NETSKY / OPTIV & BTK / PENDULUM / PHACE / PYTHIUS / RENE LAVICE / ROCKWELL / SMOOTH / SKEPTICAL / STATE OF MIND / THE PROTOTYPES / TELEKINESIS / TREI / WHINEY / WILKINSON
+ špička českých a slovenských DJs.

Oficiální webové stránky festivalu www.letitroll.cz.

Aktualizováno ( čtvrtek, 14 duben 2016 12:38 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Pouze život, který žijeme pro ostatní, stojí za to.

Albert Einstein


Reklama

Banner