Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 15. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Divadlo CHIPPENDALES míří do Prahy s dosud nejžhavější show - BREAK THE RULES

CHIPPENDALES míří do Prahy s dosud nejžhavější show - BREAK THE RULES

Email Tisk

CHIPPENDALES míří do Prahy s dosud nejžhavější show - BREAK THE RULESPorušovat pravidla“ slibuje už v názvu zbrusu nová a dosud nejžhavější show Chippendales, která bude 3. října 2016 k vidění v Divadle Hybernia.


Dvanáctka mužů z nejslavnějšího pánského tanečního souboru na světě odstartovala toto turné 13. ledna v texaském San Antoniu a nezastaví se dokud nerozvášní statisíce žen po celém světě. Jen ve Spojených státech absolvuje během jara na 55 představení.

Zatímco Chippendales byli na cestách (od jejich posledního vystoupení v Praze uplynuly sotva čtyři měsíce), jejich kreativní team složený z prvotřídních choreografů, scénografů a hudebních producentů vytvořil zbrusu nový program. Dosud nejodváženější show, jež odkrývá nejtajnější ženské sexuální fantazie, které ženy v rozpacích svěřují jen svým nejbližším kamarádkám.

Dokonale vyrýsovaná mužská těla v sexy kostýmech, propracovaná choreografie v rytmu nějvětších světových hitů, nadsázka, nádech erotiky a především skvělá komunikace s publikem - to jsou charakteristické rysy této tanečně divadelní revue, při které ženy zapomínají na okolní svět a nechávají se unést divokou, vášní nabitou atmosférou.

Představení Chippendales jsou ideálním dějištěm jak oslav narozenin či rozlučky se svobodou tak místem, kam míří ženy, které chtějí aspoň projednou odhodit zábrany a povolit uzdu své vášni, aniž by měly strach, že je za to bude někdo odsuzovat. Protože na show Chippendales je dovoleno (téměř!) vše!

Chippendales jako první výhradně mužský taneční soubor začal přivádět ženy k šílenství v Los Angeles v roce 1979 a velmi rychle se z něj stal fenomén zábavního průmyslu pro ženy! Za uplynulé bezmála čtyři dekády vystoupili muži z Chippendales ve více než stovce zemí před více než 100 milióny žen, za kterými nacestovali bezmála 7 miliónů mil. Soubor Chippendales, jehož členové jsou vybírani ve velmi přísném konkursu, zahrnuje pouze 20 mužů, z nichž část vystupuje na domovské scéně v Las Vegas a část vyprodává divadla po světě.

CHIPPENDALES míří do Prahy s dosud nejžhavější show - BREAK THE RULES

Vstupenky na pražské představení, které pořádá NuCoast Productions, budou v prodeji od zítra v síti Ticketportal. Více na www.ticketportal.cz.

Aktualizováno ( středa, 24 únor 2016 21:37 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Udělej nějakou věc a získáš její sílu.

EMERSON


Reklama

Banner