Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 13. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Chrudim Chrudim Chrudim kandiduje na pořádání CVVZ 2015

Chrudim kandiduje na pořádání CVVZ 2015

Email Tisk

Chrudim kandiduje na pořádání CVVZ 2015Občanské sdružení Altus bude i letos kandidovat na pořadatele Celostátní velké výměny zkušeností v roce 2015. Místem konání se stane Chrudim.

Chrudim/Třebíč – Občanské sdružení Altus se opět rozhodlo po pěti letech získat pořadatelství největšího setkání pracovníků s dětmi a mládeží v České republice "Celostátní velká výměna zkušeností" (CVVZ). V roce 2010 se již tato akce v Chrudimi konala a zúčastnilo se ji na sedm set účastníků, nejvíce ze všech posledních ročníků.

"Rozhodnutí definitivně padlo ve čtvrtek 24. října 2013 v pozdních večerních hodinách. S ohledem na skutečnost, že chrudimská CVVZ byla největší akcí za posledních pět let a účastníci byli velmi spokojeni, rozhodli jsme se kandidovat na pořadatelství pro rok 2015," potvrzuje rozhodnutí předseda Občanského sdružení Altus Martin Benák. 

"Dlouho jsme zvažovali místo pořádání. Chtěli jsme zachovat naši Chrudim, ale zvažovala se další města jako např Pardubice nebo Skuteč," dodává Benák.

Programový ředitel akce Matěj Zelinka už má dnes řadu nápadů a novinek: „Účastníkům chceme nabídnout jak tradiční vzdělávací programy, workshopy, legislativu, dílny, tak třeba i nové sporty a aktivity pro mladé. Navíc chceme připravit i exkurse do zajímavých míst po Chrudimi a okolí.“

Členové sdružení budou se svou kampaní oslovovat návštěvníky CVVZ, která se pro rok 2013 koná v Třebíči. O vítězi se rozhodne v sobotu 16. listopadu 2013 ve večerních hodinách.  „Naše motto je jasné: Létáme v tom společně. A to nejen mezi paragrafy, ale i ve velkém nadšení. Bez něj by se nedaly tvořit aktivity pro rozvoj občanské společnosti. Navíc vlastně i logo akce, horkovzdušný balon, je o našich snech, naději a přáních,“ podotýká manažer doprovodného programu Roman Málek. 

Jeho kolega Ondřej Vrbovský připravuje leteckou tématiku. „Například v sobotu 14. listopadu 2015 bychom chtěli upořádat noční svícení,“ doplňuje Vrbovský.

K dalším členům organizačního týmu patří šéfredaktor portálu www.Chrudimka.cz a provozovatel deskové herny Hrajeme si s Chrudimkou Jaromír Zajíček. O koordinaci sedmdesáti pořadatelů se bude stejně jako v roce 2010 starat Kateřina Zelenková a Lukáš Tlapák.

 


Termín CVVZ 2015 - od pátku 13. do neděle 15. listopadu 2015.
 


Událost na Facebooku - http://www.facebook.com/events/516895241654223.

Mapka

 

Aktualizováno ( čtvrtek, 31 říjen 2013 08:32 )  
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner