Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 24. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Chrudim Chrudim Chrudim má na Facebooku přes tisíc fanoušků

Chrudim má na Facebooku přes tisíc fanoušků

Email Tisk

FacebookSociální síť Facebook, která se od loňského roku stala fenoménem v oblasti internetu, si stále nachází nové příznivce. Kromě různých klubů či sportovců jsou mezi nimi i města.  Jedním z nich je také Chrudim.

V loňském roce jsme uskutečnili pokus, zda má cenu jít na Facebook. Po půl roce můžeme říci, že se jedná o velmi dobrý prostředek pro marketing chrudimského informačního centra," pochvaluje si místostarosta města Roman Málek. Město tak zve na řadu svých akcí, ale píše i důležité informace pro obyvatele a návštěvníky.

 

Podle profilových fotek se jedná zejména o mladé lidi do čtyřiadvaceti let. Výjimkou ale nejsou ani lidé starší. Mezi ně patří i pardubický vicehejtman Roman Línek, který se rovněž stal fanouškem města.

 

"Chrudim je v podstatě nejen královské, ale i naše původní krajské město. Na jeho historické tváři to je vidět - podobně jako třeba na světoznámém Toledu či Madridu ve Španělsku. Chrudim je atraktivní jak sama o sobě, tak i jako východisko pro pěší či cyklistické dobývání Železných hor a dalších atraktivit Chrudimska."

 

Investice do Facebooku se vyplatila, míní Málek. K tomuto názoru vede hned několik důvodů. "Je to velmi levná forma, jak oslovit zájemce, kteří mají o dění ve městě zájem. K tomu můžeme získat i neanonymní zpětnou vazbu. Navíc oslovení takto mladé cílové skupiny bývá problém, který Facebook překonává," komentuje Málek s tím, že podle nové studie IBM Media and Entertainment Group ztratila věková skupina od 18 do 24 let zájem o on-line zpravodajství. Naštěstí Facebook používají mladí lidé dnes již na svých mobilních telefonech.

 

Chrudim navíc uspořádala v prvopočátku školení nejen pro své zaměstnance, ale i pro kolegy z turistické oblasti Chrudimsko - Hlinecko. Na sociální síti tak najdete třeba Muzeum Skuteč, ale i velmi aktivní město Nasavrky. To zve nejenom na svoje akce, ale i do Slatiňan, Ležáků či na Veselý kopec. 

 

Aktualizováno ( úterý, 16 únor 2010 17:21 )  
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o lístky na ŠPEJBL'S HELPRS do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o vstupenky na VISACÍ ZÁMEK do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner