Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 19. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Cestování cestování Chrudimsko - Hlinecko míří do třetice do jihočeské metropole

Chrudimsko - Hlinecko míří do třetice do jihočeské metropole

Email Tisk

ExpoziceJihočeská centrála cestovního ruchu ve spolupráci s Domem kultury Metropol organizuje ve dnech 8. - 10. října 2009 2. ročník veletrhu turistických zážitků, možností a vizí JIHOČESKÝ KOMPAS. Veletrhu se zúčastní  i Turistická oblast Chrudimsko - Hlinecko.


"Do jižních Čech letos jedeme s prezentací naší destinace již potřetí. Poprvé jsme byli v dubnu na Mobilsalonu, podruhé na přelomu srpna a září na Zemi živitelce," přibližuje aktivity na podporu cestovního ruchu chrudimský místostarosta Roman Málek. Ten také dodává, že z jižních Čech k nám doposud jezdilo málo turistů. "Podle průzkumů, které máme k dispozici, je návštěvnost z jihu Čech minimální. Proto jsme se rozhodli pro systematickou prezentaci a účast na veletrzích patří do komunikačního mixu."

Na letošní ročník veletrhu se přihlásilo na pětapadesát vystavovatelů z jižních Čech a sousedních příhraničních regionů. Letos přibyli vystavovatelé i z dalších regionů České republiky.

"Dům kultury Metropol se na tři dny stane místem setkání jak odborné, tak i laické veřejnosti. Například zástupci cestovních kanceláří zde naleznou nejrůznější atraktivity, programy či služby, kterými budou moci obohatit své katalogové nabídky, široká veřejnost tu pak najde nepřeberné množství tipů, kde strávit letošní zimní nebo třeba příští letní dovolenou," uvedl ředitel Metropolu Petr Holba.

Nedílnou součástí akce je i celodenní odborná konference, která se uskuteční v pátek 9. října.

Veletrh je součástí projektu s názvem Podpora zahraničního příjezdového cestovního ruchu jižní Čechy - Horní Rakousko - Waldviertel, který je spolufinancován Evropskou unií z Programu Evropská územní spolupráce Cíl 3 Rakousko - Česká republika a Jihočeským krajem. Partnery projektu jsou pak společnosti Oberösterreich Tourismus a Destination Waldviertel.


Účast na výstavě je součástí projektu "Informační a propagační kampaň turistické oblasti Chrudimsko - Hlinecko" je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj z Regionálního operačního programu NUTS II. - Severovýchod.

 

Aktualizováno ( středa, 07 říjen 2009 11:04 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

SOUTĚŽ o vstupenky na Zámecké vinné schody

SOUTĚŽ o hudební knihu BON JOVI

SOUTĚŽ o čtyři dětské hry značky GRANNA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner