Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 18. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Hokej Chrudimští hokejisté začali sezónu úspěšně

Chrudimští hokejisté začali sezónu úspěšně

Email Tisk

Chrudimští hokejisté začali sezónu úspěšněV neděli 12. října 2014 se odehrál první zápas Krajské ligy mužů a to mezi HC Chrudim a HC Choceň. Utkání to bylo zajímavé a divácky atraktivní, Chrudimští hráči si domů s výhrou 3:0 odvezli cenné 3 body.

V první třetině měly oba týmy tlak. Domácí měl agresivnější vstup do zápasu, ale to se jim nevyplatilo a šli do oslabení. To se nevyhnulo ani hostům. Avšak chrudimský brankař Filip Ament předvedl mnoho zákroků a díky tomu se domácím nepovedlo skórovat. Chrudimský útok v 6. minutě přinesl vytoužený gól, když Plch našel před brankou zkušeného útočníka a zároveň kapitána týmu Marka Kišše. Ve 14. minutě byl chrudimský hráč Jiří Polák tvrdě faulován, poté se těžce zvedal z ledové plochy. S blížícím se koncem třetiny se nad ledovou plochou vytvořila mlha. To však ani jednomu týmu nezpůsobilo kdovíjaké potíže a do konce třetiny se stav nezměnil - hosté do kabin odcházeli s gólovým náskokem.

Na začátku druhé třetiny sehráli chrudimští nadějní nováčci Ježek a Kněžour pěknou kombinaci po samovolném úniku, kdy zvedli skóre na 0:2. Celkově byl během druhé třetiny tým hostů aktivnější a měl mnoho šancí před soupeřovou brankou. Podmínky na hřišti byly horší kvůli mlze, avšak tým Chrudimi vydržel i přesilovku 5 na 3, která trvala zhruba minutu a půl. Třetina se dohrávala v poklidu, ale tým Chocně se snažil vstřelit gól. To se jim však nepovedlo. Do kabin se šlo za stavu 0:2 pro hosty.

Třetí třetina se nesla ve stejném duchu jako konec druhé třetiny - v poklidu, s šancemi na obou stranách, jenže ani jeden tým nedokázal tyto šance proměnit. Nakonec se ještě prosadil tým hostů, kdy se do branky trefil Holub po přihrávce Poláka. Zápas se blížil ke svému konci a hráči Chocně se snažili dát gól, to se jim nepovedlo a chrudimský tým neohroženě dohrál zápas.

Na konci utkání byli vyhlášeni nejlepší hráči. Za Choceň to byl brankář Filip Sajdl. Nejlepším hráčem Chrudimi byl útočník Jiří Polák.

Aktualizováno ( úterý, 14 říjen 2014 19:48 )  
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři kuchařky z produkce ALBATROS MEDIA

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner