Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 18. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Divadlo Cirque du Soleil - Saltimbanco

Cirque du Soleil - Saltimbanco

Email Tisk

Cirque du Soleil - SaltimbancoKritiky oslavovaná mezinárodní umělecká skupina CIRQUE DU SOLEIL se chystá poprvé v historii přivézt do České republiky svou mimořádnou produkci s názvem SALTIMBANCO, při které soubor 50 špičkových artistů z 20 zemí světa předvádí závratnou akrobacii a neuvěřitelné atletické výkony v sólových i skupinových epických číslech. Toto nadčasové představení CIRQUE DU SOLEIL bude možno shlédnout v sérii exkluzivních show v pražské O2 Areně od 12.11. do 14.11.2010.

Saltimbanco je zatím nejdéle uváděným představením skupiny, od roku 1992 ji ve vyprodaných halách v Evropě, Severní a Jižní Americe, Austrálii, Japonsku a na Novém Zélandu shlédlo více než 11,5 milionu nadšených fanoušků.

Cirque du Soleil - SaltimbancoSaltimbanco je jedním z nejlepších klasických představení Cirque du Soleil, vzrušující kaleidoskopický svátek obdivuhodného umění a hbitosti. Soubor 50 špičkových artistů z 20 zemí světa v show Saltimbanco předvádí závratnou akrobacii a neuvěřitelné atletické výkony v sólových i skupinových epických číslech. Od zdánlivě neproveditelného balancování, skoků a piruet, přes vystoupení s čínskými tyčemi a akrobacii na ruské houpačce, gravitaci zdánlivě odporující cviky na pružných lanech a trampolíně, zábavné žonglování a akrobacii na kolech až po obdivuhodné a jedinečné klauny. Technická dokonalost a mimořádný design vytvářejí úchvatný celek s fantastickými kostýmy, podivuhodným osvětlením, humorem a okouzlující hudbou. Představení Saltimbanco je plné barev, zábavy a překvapení - JE TO SKVĚLÁ ZÁBAVNÁ SHOW PRO CELOU RODINU!


Něco o Cirque du Soleil:

Ze skupiny 20 pouličních artistů ve svých počátcích v roce 1984 se Cirque du Soleil stal význačnou mezinárodní organizací zajišťující vysoce kvalitní artistická vystoupení se sídlem v Québecu. společnost má nyní 5 000 zaměstnanců včetně více než 1 200 artistů z téměř 50 různých zemí. Cirque du Soleil již přinesl zábavu a okouzlení téměř 100 milionům diváků v 300 městech pěti kontinentů. V roce 2010 předvádí Cirque du Soleil současně 20 show po celém světě. Mezinárodní sídlo Cirque du Soleil je v kanadském Montrealu.

Kde: O2 Arena Praha

Kdy:
pátek 12.11.2010 od 19:30
sobota 13.11.2010 od 15:30 a 19:30
neděle 14.11.2010 od 13:00 a 17:00

Ceny vstupenek 1.290 Kč a 1.590 Kč.
Vstupenky v prodeji ve sběrnách Sazka, a.s., rezervace na www.sazkaticket.cz.

Cirque du Soleil - Saltimbanco

Více na www.livenation.cz.

 

 

Aktualizováno ( sobota, 23 říjen 2010 16:51 )  


Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři kuchařky z produkce ALBATROS MEDIA

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Není nic hroznějšího nežli vzájemná lhostejnost známých lidí vůči sobě.

HAUPTMANN


Reklama

Banner