Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Sobota 21. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Colours of Ostrava zahájí Imagine Dragons a zakončí Jamiroquai

Colours of Ostrava zahájí Imagine Dragons a zakončí Jamiroquai

Email Tisk

Letošní hvězdnou jsou JaromiroquaiMezinárodní hudební festival Colours of Ostrava, který se koná od 19. do 22. července 2017 v industriálních Dolních Vítkovicích, zveřejnil letošní kompletní program. Každý den nabídne jednu z hlavních hvězd. Čtyřdenní vstupenky jsou stále k dostání za 2 890 Kč.

Hned v první den zahrají tři velké hvězdy: zpěvačka Birdy, britští alt-J a američtí Imagine Dragons. Na dalších scénách vystoupí Digitalism nebo z domácí Tata Bojs. Ve středu zde uvidíte premiéru společného projektu dvou hudebníků a konstrukterů unikátních nástrojů Williama Close a Lenky Morávkové. Struny harfy Williama Close budou napnuty ve čtyřiceri metrové délce z Fresh stage až na protilehlou konstrukci balkonu. Zároveň se také rozběhne mezinárodní fórum Meltingpot, které nabídne přes 150 osobností z celého světa.

Hlavní pódium ve čtvrtek opanují ženy. První zahraje Aneta Langerová, následovat ji bude zpěvačka LP a poté první tuzemský koncert držitelky devíti Grammy, zpěvačky Norah Jones. Dalším čtvrtečním vrcholem bude Michael Kiwanuka, trip hopová legenda UNKLE,  souloví St. Paul & The Broken Bones, nebo zpěvák Faado Freddy.

 

 

Páteční večer nabídne koncert australské legendy Midnight Oil. Také vystoupí elektronické trio Moderat, klavírista Benjamin Clementine, nebo jazzman Donny McCaslin. Na jednom pódiu sejde zpěvák Michal Hrůza s členy Janáčkovy filharmonie Ostrava. Electronic  stage ovládne Machinedrum nebo Christian Löffler & Mohna.

Festival zakončí v sobotu strhující koncerty legendy funku a acid jazzu Jamiroquai a Justice. V poslední den vystoupí dále například soulová zpěvačka Laura Mvula,  francouzští Nouvelle Vague, britská “superformace” Afro Celt Sound System, taneční Booka Shade nebo David Koller. Electronic stage, která bude letos umístěna ve velkokapacitním šapitó, poběží až do rána. Sety zde nabídne například Max Cooper a Extrawelt Live.

 

www.colours.cz | facebook.com/colours.of.ostrava

 

Aktualizováno ( čtvrtek, 15 červen 2017 07:40 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Jediný prostředek, jak snést život - je považovat jej za krásný.

John Lennon


Reklama

Banner
Banner
Banner