Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 21. září 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Další posily festivalu Votvírák

Další posily festivalu Votvírák

Email Tisk

votvirakDalšími posilami čtvrtého ročníku hudebního festivalu Votvírák jsou hudebníci Miro Šmajda, Mandrage a Anna K. Sobotní odpoledne nabídne finalistu Super Star Miro Šmajdu, Tomáše Kluse či Terezu Černochovou se Skupinou.

Z dalšího programu je třeba zmínit stále vynikající Věru Špinarovou, Pražský Výběr 2, Viléma Čoka, Jiřího Schmitzera nebo Annu K. Spolu s nimi vystoupí celá plejáda dalších známých hudebníků a skupin, například Iva Frühlingová a No Panic!, Legendy, O5&Radeček, Rybičky 48, Totální nasazení, Krucipüsk, Doga, Lety Mimo, Emma, Plexis, Fate Magazine, Volant, Schodiště, Imodium, Crossband, Znouzectnost, Enter, Keks, Šatlava, Civilní Obrana, Two Wings, Eternal Fire, Mothers Angels, Koblížci či Báru Zemanovou.

Na jednotlivých pódiích bude diváky bavit  více než 500 účinkujících. Jako již tradičně bude k vidění rozmanitý, kvalitní a nabitý hudební program. Na Festivalu Votvírák vystoupí jeden z gigantů české hudební scény skupina Olympic, poprvé se návštěvníkům festivalu představí Čechomor, ze Slovenska přijedou  No Name a Tublatanka.  Účast potvrdili také na  diskusních fórech festivalu fanoušky poptávané skupiny UDG, Wohnout,  Support Lesbiens, Aleš Brichta Band, Sunshine či Mandrage. Již v rámci pátečního programu na milovické letiště ?přiletí? a na Festivalu Votvírák svou tradičně skvělou šou předvede MIG 21 s frontmanem kapely, zpěvákem, hercem a bavičem Jirkou Macháčkem.

Festival Votvírák je největší český multižánrový hudební festival (zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení zejména českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení). Ve dnech 11. až 13. června 2010 se uskuteční na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích  jeho další ročník.

Na samostatné stage ve specielní hip hopové zóně se postupně vystřídá prakticky kompletní špička česko slovenské hip hopové scény. Festival Votvírák uvede svůj historicky nejnašlapanější hip hopový lineup, PSH, BPM, WWW, PIO Squad, ale také slovenské Rytmus + Kontrafakt nebo Moju Reč. Chybět samozřejmě nemohou Indy&Wich ani H16.  Dále vystoupí Prago Union, IdeaFatte, U-Prag, Slum Blog Millionaires, MAAT nebo Fullcontact.

Kromě vlastního hudebního programu bude nabídnut i bohatý doprovodný program tak, aby zde našli zábavu všichni návštěvníci festivalu. Jde především o Palace Cinemas kino, Adrenalin Camp, Game Zone  i Dětský koutek. Přímo u hlavního vstupu do areálu festivalu budou  stejně jako v loňském roce rozmanité pouťové atrakce.

Velkým lákadlem pro návštěvníky festivalu je každoročně možnost zakoupení vstupenek na další festivaly i jiné kulturní akce, často s obrovskou slevou  až 80 %. Velké množství vstupenek bude připraveno již v pátek 11.6. také letos ve zvláštní prodejně přímo v areálu festivalu.

K dispozici návštěvníkům festivalu bude rovněž rozsáhlé parkoviště, stanové městečko a nepřeberné množství jídla i pití, jakož i komerčního festivalového zboží po celou dobu konání festivalu.

Festival Votvírák  tak jako každý rok spolupracuje s organizacemi, které nezištně pomáhají lidem v tísni. V letošním roce jsme se zaměřili na organizace, které pomáhají těm nejpotřebnějším a současně nejzranitelnějším ? dětem.
A protože pomoci je potřeba všude, rozhodli jsme se podpořit jednak projekt Klokánek  Fondu ohrožených dětí pomáhající týraným dětem v České republice,  ale také Humanistické centrum Dialog, které působí zejména v Africe, např. s projektem Adopce dětí na dálku.

V letošním roce bylo zavedeno festivalové vstupné, probíhá však celá řada soutěží o získání vstupenek zdarma. Vstupenky na Festival Votvírák je možno zakoupit exklusivně v distribuční síti společnosti Eventim v České republice i na Slovensku, a samozřejmě rovněž  on line v podobě elektronické vstupenky TICKETDIRECT společnosti Eventim.

Ceny vstupenek :
- v předprodeji při nákupu v období do 30.4.2010  cena 100 Kč
- v předprodeji při nákupu v období do 10.6.2010  cena 150 Kč
- na místě cena 200 Kč
- vzhledem k zájmu ze strany návštěvníků festivalu byla do předprodeje dána
rovněž omezená série VIP vstupenek v ceně 800 Kč.

Více na www.votvirak.cz

Aktualizováno ( úterý, 11 květen 2010 05:58 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na JOY Melody festival

SOUTĚŽ o vstupenky na Royal Christmas Gala

SOUTĚŽ o turistického průvodce - MAROKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o vstupenky na představení LOTR - NÁVRAT KRÁLE in Concert, DVD, PC hru a knihu

SOUTĚŽ o vstupenky na FOTOEXPO 2017

SOUTĚŽ o rodinnou hru HURÁ ZMRZLINA

SOUTĚŽ o knihu ORLOVÉ VE VÁLCE

SOUTĚŽ o vstupenky na muzikál MADAGASKAR

SOUTĚŽ o deskovou hru GREAT WESTERN TRAIL

SOUTĚŽ o dětské obrázkové LOTO

SOUTĚŽ o tři původní české detektivky z nakladatelství MOBA

SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na INTERBEAUTY PRAGUE

SOUTĚŽ o rodinnou hru DŮM SNŮ

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Jediný prostředek, jak snést život - je považovat jej za krásný.

John Lennon


Reklama

Banner
Banner
Banner