Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 17. listopadu 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Den dětí v Chrudimi a okolí

Den dětí v Chrudimi a okolí

Email Tisk

Dětský den v Chrudimi a okolíPrvní červnový víkend (5.6. - 6.6. 2010) bude v Chrudimi patřit oslavám Dne dětí. Akce o. s. Palučiny, DDM Chrudim, Generali pojišťovny a medlešického M-klubu proběhnou v Chrudimi, Kočí i Medlešicích. Na Resselově náměstí přivítáme americké vozy Cruisers.

V sobotu 5. června proběhne Pohádkový den v Chrudimi. Od 8:30 do 12 hodin se na Resselově náměstí představí chrudimské mateřské školky. Od 8 do 15 hodin hostí Park Republiky - indiánskou vesnici o. s. Palučiny. V Parku Republiky bude  ve 14 hodin k vidění i pohádka s názvem Polízanice malé čarodějnice (Divadlo Tramtárie Olomouc).

Další dění  pro naše nejmenší připravil DDM Chrudim - Pohádkový paMěstský park Chrudimrk.  Bude probíhat od 15 hodin v Městském parku. Na stejném místě zde v 17 hodin zahraje Divadlo Tramtárie Olomouc pohádku O pračlovíčkovi.

Pohádkový les Generali čeká na cestě V Hájku na děti i v nedalekém Kočí v sobotu 5. června mezi 13. a 17. hodinou. Organizátorem akce je Generali pojišťovna. K vidění tu bude malování na obličej, skákací hrad, dětská mini ZOO, ukázky kynologického výcviku psů, vystoupení orientální tanečnice s ohněm a hady, občerstvení.

Příznivci nablýskaných amerických vozů Cruisers si přijdou na své v sobotu 5. června na Resselově náměstí v Chrudimi. V době od 14 do 16 hodin zde učiní zastávku několik desítek vozů, aby si je zájemci mohli prohlédnout. Dostaveníčko proběhne v rámci akce Lucky Cruisers Weekend, který se koná od 4. do 6. června na Konopáči u Heřmanova MMěstský park Chrudiměstce.

V neděli 6. června pořádá akci Zámecké radovánky aneb Země skřítků a strašidel M-klub Medlešice. Program se bude konat na obvyklém místě - tedy v zámeckém parku v Medlešicích. Začne ve 14 hodin. Přivítají vás zámecké trhy, atrakce pro děti, vystoupení skupiny historického šermu, ozdobné tetování, skákací hrad.

 

 

Aktualizováno ( čtvrtek, 03 červen 2010 12:29 )  
Banner
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o doplňky stravy české značky JML

SOUTĚŽ o vstupenky na STO ZVÍŘAT do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o tři původní české detektivky z nakladatelství MOBA

SOUTĚŽ o knihu ROLLING STONES - 1963-1965 Na cestě za hvězdnou slávou

SOUTĚŽ o vstupenky na RCZ - Rammstein Tribute Show do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o knihu MOŘEPLAVEC

SOUTĚŽ o vstupenky na BENA CRISTOVAO do Hradce Králové

SOUTĚŽ o vstupenky na Vypsanou FiXu do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o deskovou hru OSTROV SKYE

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

SOUTĚŽ o hru ESCAPE ROOM

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner