Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 24. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Ostatní Den dětí v hradeckém letním kině

Den dětí v hradeckém letním kině

Email Tisk

Den dětí v hradeckém letním kiněMezinárodní festival Na jednom břehu zve 1. června 2013 do letního kina Širák v Hradci Králové příznivce globální hudby bez hranic oslavující tvůrčího ducha a dětskou duši v nás.

Letošní jedenáctý festivalový ročník nabídne na dvou scénách tři zahraniční a několik českých kapel. A protože se koná na Den dětí, propukne tu v odpoledních hodinách Mejdan pro děti: pro ty nad metr až do deseti.

V přírodním areálu Letního kina již od 14 hodin začíná Festivalový karneval s kouzelnou Petronelou , s DJ Hitmanem a celé odpoledne bude v nenásilné režii uměleckých průvodců a výzvou ke hře. Děti si prověří rytmus, improvizační dovednosti a výtvarné představy v tvorbě své masky. Starší děti zvolí svoji karnevalovou postavu, vyrobí masku, vyzkouší zajímavé styly kresby a streetartu, mohou zažít a ochutnat čarování s čajem mistrného Čajomíra nebo odvážně vystoupit na podiu pro performery. Dětské odpoledne s hudebně-výtvarnou dílnou vyvrcholí v 15.45 karnevalovým průvodem se španělskou pouliční kapelou Million Dollar Mercedes Band a následně bubenickou show bestiálně talentovaného mistra Drum-ina, v osobě našeho předního bubeníka a perkusisty Miloše Dvořáčka.

Od 17 hodin pokračuje festivalový program do 24 hodin.

Vše o festivalu na www.najednombrehu.cz.

Doporučujeme pro děti nad 5 let. Pro mladší pískoviště, kolotoč a houpačka v místě. Auta doporučujeme parkovat na velkém parkovišti Na Flošně - 300 m. Hlídání nezajišťujeme. Ubytování doporučujeme v nejbližším hostelu - www.hotelovydum.cz.

Předprodejní vstupné 250 Kč platí jen pro dospělé, všechny děti do 14-ti let v doprovodu alespoň jednoho dospělého mají vstup zdarma. Elektronický předprodej na: www.hkpoint.cz.

Den dětí v hradeckém letním kině

Aktualizováno ( úterý, 14 květen 2013 07:54 )  
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na VISACÍ ZÁMEK do R-klubu Chrudim

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner