Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 17. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Literatura Den pro dětskou knihu 2013

Den pro dětskou knihu 2013

Email Tisk

Den pro dětskou knihu 2013Městská knihovna Chrudim se opět připojuje k celostátní akci na podporu čtenářství s názvem Den pro dětskou knihu. Akce se uskuteční v sobotu 30. listopadu 2013 od 9:00 do 12:00. Pro všechny malé i velké čtenáře je připraven následující program: burza dětských knih, adventní tvořivá dílna, tvořivá dílna s Igráčkem, čtenářský jarmark a od 10:00 vystoupí dramatický kroužek ze ZUŠ Chrudim a Kouzelník Standa.

 

 

Burza dětských knih

Hledáte nějakou knihu a nemůžete ji nikde sehnat? Možná se na vás usměje štěstí a najdete ji právě zde. Máte doma knihy a učebnice, které už nevyužijete, ale někomu by se ještě mohly hodit? Přineste je na prodej do pátku 29. listopadu 2013 do Městské knihovny na informační oddělení, které je otevřeno vždy od 8:30 do 18:00. Burza se týká pouze dětských knih. Za každou knihu se vybírá poplatek 2 Kč a její prodejní cenu vám pomohou určit knihovnice. Prodej knih se uskuteční v sobotu 30. listopadu 2013 od 9:00 do 11:00 ve vestibulu knihovny.

 

 

 

Tvořivá dílna s Igráčkem

V tvořivé dílně si děti spolu se svými rodiči budou moci vyrobit vlastní adventní věnec a další vánoční ozdoby. Zájemci by si měli přinést slaměný, proutěný nebo polystyrenový kroužek, čtyři svíčky a věci na ozdobení dle vlastního výběru. Fantazii se meze nekladou.

Každý dětský návštěvník knihovny dostane jednu postavičku Igráčka v "bílém provedení" Děti si pak mohou dotvořit svou figurku Igráčka. Mohou ho vymalovat, vytvořit oblečení podle svého nápadu z textilu, vlny, papíru, atd. Zároveň proběhne soutěž o nejkrásnějšího Igráčka knihovníka – knihovnici. KDK SKIP a firma EFKO poté společně vybere tři nejlepší zaslané fotografie Igráčků, které odmění firma EFKO - cena je Igráčkův kufřík.

Aktualizováno ( úterý, 26 listopad 2013 18:35 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

SOUTĚŽ o vstupenky na Zámecké vinné schody

SOUTĚŽ o hudební knihu BON JOVI

SOUTĚŽ o čtyři dětské hry značky GRANNA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Není nic hroznějšího nežli vzájemná lhostejnost známých lidí vůči sobě.

HAUPTMANN


Reklama

Banner
Banner
Banner