Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 18. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Příroda Ostatní Divoká příroda ve fotografiích Petra Slavíka v AFI Paláci

Divoká příroda ve fotografiích Petra Slavíka v AFI Paláci

Email Tisk

Petr SlavíkProdejní výstava úchvatných fotografií divoké přírody je v pardubickém AFI Paláci k vidění úplně poprvé a potrvá až do 12. prosince 2012. V posledním dni výstavy se bude od 18 hodin konat v kongresovém sále AFI Paláce beseda s autorem fotografií, profesionálním fotografem Petrem Slavíkem. Vstup na besedu je volný. Výstava s názvem DIVOČINOU S BUSHMANEM probíhá ve spolupráci právě se značkou Bushman, jejíž vybrané kolekce Petr Slavík během svých fotografických expedicí testuje. 


Fotografie Petra Slavíka ukazují opravdovou divočinu a přibližují život divokých zvířat ve svém přirozeném prostředí. Zachycují nejenom nádherné scenérie, ale také každodenní boj o přežití. Na besedě se návštěvníci AFI Paláce mohou těšit na vyprávění nejenom o neuvěřitelných zážitcích, ale také o strastech, kterým musí fotograf v divočině denně čelit při často nekonečném čekání na vhodný okamžik zmáčknutí spouště,“ uvedla Zuzana Kubíčková, marketingová manažerka AFI Paláce. 


Petr Slavík (1968)

Petr Slavík patří mezi lidi, kteří se s láskou k divočině narodili. Pravidelně publikuje v médiích, pořádá výstavy a dražby, jejichž výtěžek putuje na ochranu živočišných druhů. Je autorem publikace Divoká srdce věnované zvířatům chovaných v zajetí a spoluautorem knihy Divoká planeta. Získal řadu mezinárodních fotografických ocenění.  Přestože je Petr Slavík zaměřením fotograf divočiny, nevyhýbá se ani jiným tématům. Na jedné z jeho afrických cest vznikl humanitární projekt Dětský svět bez hranic. Úzce spolupracuje s českou značkou BUSHMAN, s níž sdílí krédo „Respect for Nature“ a jejíž vybrané kolekce testuje během svých náročných expedic.

 

 

Aktualizováno ( pondělí, 03 prosinec 2012 10:10 )  
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner