Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Sobota 21. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba DJ MAKJ doplní sestavu letošního AIR Festivalu

DJ MAKJ doplní sestavu letošního AIR Festivalu

Email Tisk

DJ MAKJ se původně chtěl stát slavným závodníkemPřesto, že letošní line up AIR Festivalu praská ve švech, ho pořadatelé ještě vylepšili americkým DJem a producentem s přezdívkou MAKJ. Festival se koná 28. a 29. července 2017 v Hradci Králové. Lístky jsou k dostání na Pandaticket.cz za 990 Kč.

MAKJ alias Mackenzie Johnson pochází z Kalifornie, léta svého dospívání ale trávil v Číně, kde budoval kariéru profesionálního automobilového závodníka. Osud tomu však chtěl jinak a v patnácti letech nadějného závodníka zavál k DJskému pultu. V sedmnácti se  vrátil do států a okamžitě se začal učit scratching u DJ AM. V roce 2013 absolvoval své první velké turné po Americe s Bingo Players a Bassjackers.

 

 

 

 

Letos oslaví své dvacáté sedmé narozeniny a jeho přehled úspěchů je ještě pestřejší. V roce 2014 byl vyhlášen 63. nejlepším DJ v TOP 100 a v tom samém roce ho Billboard označil za jednoho z 10 nejdůležitějších umělců na Ultra Music Festivalu 2014. MAKJovo jméno zdobilo i poutače na festivaly Electric Zoo, Voodoo Experience, Coachella nebo TomorrowWorld. Na svém kontě má na čtyři desítky singlů a remixů. Spolupracoval např. s Hardwellem, Lil Jonem ale i s Nervo nebo Edem Sheeranem a na Clear Channel má vlastní pořad Revolution Radio.

Příznivcům taneční hudby a fanouškům AIR Festivalu jistě neuniklo, že před nedávnem dramaturgie festivalu rozšířila program ještě a Alexe M.O.R.P.H.a. Ten je předním německým DJem a producentem na globální taneční scéně, který svými vynikajícími hity jako „We Are“, „Dreams“, „The Reason“, „An Angel´s Love“, „Walk the Edge“ nebo „Sunset Boulevard“ a remixy s umělci, jako jsou Armin van Buuren, Paul van Dyk, Faithless, Dash Berlin a mnoha dalšími ukázal, že je v kvalitě svých tracků vždy o krok napřed a má tolik energie, jako nikdo jiný.

 

airfestival.cz | djmakj.com

 

Aktualizováno ( pondělí, 26 červen 2017 06:07 )  


Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Slávu velkých lidí vždy měříme prostředky, kterými ji dosáhli.

ROCHEFOUCAULD


Reklama

Banner
Banner
Banner