Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 19. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Zdraví Dnes začíná v Pardubicích Festival zdraví, krásy, pohybu

Dnes začíná v Pardubicích Festival zdraví, krásy, pohybu

Email Tisk

Festival zdraví, krásy, pohybuFestival zdraví, krásy, pohybu láká návštěvníky z východních Čech nejen na zajímavé přednášky, ale i na ukázky cvičení a různých pohybových aktivit, zajímavé produkty určené k péči o své zdraví a tělo.

Na co se vlastně ve dnech 17. a 18. října 2014 v prostorách kongresového centra AFI Palace můžete těšit? V pátek i v sobotu můžete shlédnout přehlídku sportovního oblečení a plavek z kolekcí předního českého výrobce společnosti LITEX. O tom, jak se vyvarovat civilizačních chorob, pohovoří nutriční poradkyně Všeobecné zdravotní pojišťovny Světlana Němcová, která Vám po oba dva festivalové dny poradí, jak upravit svoje stravovací návyky. Dále se můžete těšit na ukázky trendů v současném líčení, povídání o péči o své tělo a pleť. Uvidíme, co je to krancycle, a povíme si, k čemu slouží a jak se na něm cvičí.

Dnes začíná v Pardubicích Festival zdraví, krásy, pohybuPáteční program pak doplníme přednáškou o cvičení čchi-kung, které je pro zdraví a omladí tělo. Co je kioneziotaping a jak nám pomůže při zdravotních obtížích.

V sobotu 18. října 2014 Vám bude k dispozici Mgr. Jana Nedbalová z poradny pro odvykání kouření, přijďte se tedy poradit, jak se rychle a efektivně zbavit svého nešvaru. Sobota bude také jistě zajímavá pro rodiče dětí, které mají problémy s učením. Budeme si povídat o metodikách, které účinně pomáhají s těmito problémy.To všechno jsou však jen malé ukázky toho, na co se můžete těšit v doprovodném programu. Další zajímavé informace, jak zlepšit své zdraví a svou kondici, Vám poskytne řada prezentujících se firem.

Těšíme se na Vás v pátek 17. října od 12 do 19 hodin a v sobotu 18. října od 10 do 18 hodin ve 3. patře AFI Palace v Pardubicích.

Aktuální informace najdete na facebooku a webu festivalu – www.zdravi-krasa-pohyb.cz.

Aktualizováno ( čtvrtek, 16 říjen 2014 20:16 )  
Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

SOUTĚŽ o vstupenky na Zámecké vinné schody

SOUTĚŽ o hudební knihu BON JOVI

SOUTĚŽ o čtyři dětské hry značky GRANNA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner