Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Sobota 16. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Zdraví Dnes začíná v Pardubicích Festival zdraví, krásy, pohybu

Dnes začíná v Pardubicích Festival zdraví, krásy, pohybu

Email Tisk

Festival zdraví, krásy, pohybuFestival zdraví, krásy, pohybu láká návštěvníky z východních Čech nejen na zajímavé přednášky, ale i na ukázky cvičení a různých pohybových aktivit, zajímavé produkty určené k péči o své zdraví a tělo.

Na co se vlastně ve dnech 17. a 18. října 2014 v prostorách kongresového centra AFI Palace můžete těšit? V pátek i v sobotu můžete shlédnout přehlídku sportovního oblečení a plavek z kolekcí předního českého výrobce společnosti LITEX. O tom, jak se vyvarovat civilizačních chorob, pohovoří nutriční poradkyně Všeobecné zdravotní pojišťovny Světlana Němcová, která Vám po oba dva festivalové dny poradí, jak upravit svoje stravovací návyky. Dále se můžete těšit na ukázky trendů v současném líčení, povídání o péči o své tělo a pleť. Uvidíme, co je to krancycle, a povíme si, k čemu slouží a jak se na něm cvičí.

Dnes začíná v Pardubicích Festival zdraví, krásy, pohybuPáteční program pak doplníme přednáškou o cvičení čchi-kung, které je pro zdraví a omladí tělo. Co je kioneziotaping a jak nám pomůže při zdravotních obtížích.

V sobotu 18. října 2014 Vám bude k dispozici Mgr. Jana Nedbalová z poradny pro odvykání kouření, přijďte se tedy poradit, jak se rychle a efektivně zbavit svého nešvaru. Sobota bude také jistě zajímavá pro rodiče dětí, které mají problémy s učením. Budeme si povídat o metodikách, které účinně pomáhají s těmito problémy.To všechno jsou však jen malé ukázky toho, na co se můžete těšit v doprovodném programu. Další zajímavé informace, jak zlepšit své zdraví a svou kondici, Vám poskytne řada prezentujících se firem.

Těšíme se na Vás v pátek 17. října od 12 do 19 hodin a v sobotu 18. října od 10 do 18 hodin ve 3. patře AFI Palace v Pardubicích.

Aktuální informace najdete na facebooku a webu festivalu – www.zdravi-krasa-pohyb.cz.

Aktualizováno ( čtvrtek, 16 říjen 2014 20:16 )  
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o párty hru PŘINES SI SVOU KNIHU

SOUTĚŽ o čtyři knihy z nakladatelství SMART PRESS

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner