Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Sobota 21. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Do Lucerna Music Baru se v červnu vrátí Against Me!

Do Lucerna Music Baru se v červnu vrátí Against Me!

Email Tisk

Do Lucerna music baru se v červnu vrátí Against Me!Kapela Against Me! opět vystoupí v Čechách. Koncert v pražském Lucerna music baru se koná 26. června 2017. Představí zde i novou desku s názvem Shape Shift With Me. V předprodeji stojí vstupenka 420 Kč.

Against Me! vydali loni v září nové album Shape Shift With Me. Je to další deska po kritikou velmi ceněném albu Transgender Dysphoria Blues. Tuto desku nahrávala kapela také v Praze. Nové album nahrál a míchal zvukový inženýr Mark Jacob Hudson ve studiu Rancho Recordo. Shape Shift With Me je sedmé album hudební skupiny Against Me!.

Zpěvačka Laura Jane Grace psala nové písničky od srdce s přímočarou upřímností, bez jakýchkoliv metafor a jinotajů. Je to album o lásce, o citu, který zasahuje nás všechny. To je poměrně překvapivé, Laura se posledních dvacet let tématu lásky vyhýbala.

 

 


“Já byla vždycky v punkové kapele, od které se čekalo, že bude politická. Nikdy jsem neměla pocit, že mám možnost psát písničky o svých citech a lásce. Proto mě to teď takhle přitahuje,” říká Grace. Album Shape Shift With Me je do jisté míry koncepční album o cestování po světě, zamilovávání se a odmilovávání se. Grace má v příběhu roli vypravěčky. “Existuje vůbec deska, která je o vztazích z perspektivy transsexuála?,” pokládá řečnickou otázku.

Chtěla jsem okomentovat život tímhle pohledem. Chtěla jsem vytvořit trans genderovou odpověď na desky Rolling Stones Exile On Main St., alb Liz Phair Exile In Guyville a the Streets A Grand Don’t Come For Free. Všechno to jsou desky o vztahu mezi lidmi. Jsou kvanta desek o tom, co láska pro všechny znamená. Já ale chtěla prezentovat trans pohled na sex, lásku a zklamání v lásce,” dodává Laura Grace.

againstme.net | musicbar.cz | facebook.com/event

Aktualizováno ( pondělí, 01 květen 2017 21:07 )  


Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

I všední život může být tragédií.

ANDERSEN


Reklama

Banner
Banner
Banner