Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pondělí 23. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Ostatní Dvanácté pokračování festivalu Pardubická Ryengle!

Dvanácté pokračování festivalu Pardubická Ryengle!

Email Tisk

Dvanácté pokračování festivalu Pardubická Ryengle!Rekord v podobě přihlášených choreografií padl při letošní uzávěrce přihlášek. Celkem 126 přihlášených choreografií ze 46 souborů se usilovně připravuje na další ročník prestižního festivalu, který se uskuteční ve dnech 27. a 28. listopadu 2010 v pardubickém IDEONu.


„Jedenáct kategorií slibuje plný program od sobotního i nedělního pravého poledne“, řekl Vladimír Žváček, ředitel festivalu. „Divák se hlavně nebude nudit ani o sobotním country bále, kde uvidí nejlepší country taneční choreografie sobotního dne a sám si bude moci zatančit na brněnskou kapelu ZIMOUR.“

Výstavní centrum IDEON se již podvanácté o víkendu 27. a 28. listopadu 2010 rozezvučí country tanci. Festival Pardubická Ryengle opět do Pardubic přiveze nejlepší tanečníky z celého Česka a Slovenska. Pro návštěvníky nabídne program úderem sobotního poledne, kdy zahájí soutěžní rej nejmenší tanečníci ve věku do 10 let a v neděli ve dvanáct dopoledne, kdy se ukážou moderní formy country tanců line dance a clogging (kovbojský step). 

Sobotní country bál letos rozehraje výborná brněnská kapela ZIMOUR na kterou si návštěvníci mohou s chutí zatancovat. V rámci programu uvidíte finálové kolo Hlavní věkové kategorie country a samozřejmě řadu tanečních lahůdek speciálně připravených pro tento večer. Můžete se těšit mimo jiné na irské taneční vystoupení pořadatelské skupiny TS Ryengle Pardubice, Gall-tír Praha a dalších.

Lístky na tento unikátní festival koupíte v KD Dubina nebo v Městském informačním středisku. Partnerem festivalu je Magistrát města Pardubic, Pardubický kraj, Východočeská plynárenská, a.s. člen skupiny RWE, konsorcium firem Hramat Group, Nadace život umělce a s pořadatelstvím pomáhá Kulturní centrum Pardubice.

 

 

 

Aktualizováno ( pondělí, 15 listopad 2010 21:13 )  


Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o fantasy knihu SHANNAROVY ELFEÍNY

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Jediný prostředek, jak snést život - je považovat jej za krásný.

John Lennon


Reklama

Banner
Banner
Banner