Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 13. prosince 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Volný čas Věda a technika E-knihy si můžete vypůjčit i v Česku

E-knihy si můžete vypůjčit i v Česku

Email Tisk

E-knihy si můžete vypůjčit i v ČeskuJeden z největších prodejců elektronických knih – eReading.cz zahájil 7. října 2013 výpůjčky e-knih.
Portál eReading.cz přichází v Česku jako první s technologií výpůjček elektronických knih. Čtenáři si tedy nemusí e-knihy kupovat, ale mohou si je na dobu tří týdnů jednoduše vypůjčit. Ty si mohou zájemci přečíst na nových e-ink čtečkách eReading.cz START 2,  START 3 light a též v mobilních aplikacích pro Android a iOS.

„Naším cílem je zpřístupnit knihy co nejširšímu okruhu čtenářů a zároveň podpořit současné tvůrce,“ říká k tomu zakladatel společnosti eReading.cz Martin Lipert a dodává: „eReading.cz byl od zrodu hlavním tahounem na poli e-knih v ČR. Přišli jsme jako první s vlastní e-ink čtečkou, jako druzí na světě do ní umožňujeme zasílání novin a nyní přicházíme s další novinkou, kterou mají k dispozici jen vybraní světoví distributoři. Chápeme to jako velký krok vpřed a věříme, že čtenáři tuto možnost ocení.“

Všechny výpůjčky elektronických knih budou dostupné od 49 Kč, a to na dobu 21 dnů. Václav Kadlec, ředitel Albatros Media, největší nakladatelské skupiny v České republice, k tomu podotýká: „Jsme svědci klesajícího knižního trhu. Věříme, že tímto projektem zvýšíme dostupnost literatury a na druhé straně zajistíme autorům, překladatelům, ilustrátorům, a dalším spolutvůrcům dostatek financí na jejich práci.“

Výpůjčku bude možné realizovat pouze prostřednictvím nových čteček eReading.cz  START 2, START 3 nebo též přes aplikaci eReading.cz pro Android a iOS. Zakoupené výpůjčky si uživatelé budou moci otevřít ve všech podporovaných zařízeních současně.

Zdroj: http://www.jablickar.cz

 

Aktualizováno ( pátek, 11 říjen 2013 06:09 )  
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o tři balíčky dobrot od MLSNÉHO PECIVÁLA

SOUTĚŽ o sakra pálivé CHILLI dobroty

SOUTĚŽ o knihu U2 - minulost, přítomnost, budoucnost

SOUTĚŽ o rodinnou hru DAWAK

SOUTĚŽ o pivo SMOKED IRON z nitra Železných hor

SOUTĚŽ o karetní hru RED 7

SOUTĚŽ o turistického průvodce - THAJSKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o tři knihy Františka KOTLETY

SOUTĚŽ o kooperativní deskovou hru ZOMBICIDE - Černý mor

SOUTĚŽ o knihu ČARODĚJNICE: Salem, 1692

SOUTĚŽ o autorské výrobky z dílny Lucie Ernestové - DUHOVÁ KOČKA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner