Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Středa 18. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Elán odehraje v Pardubicích svůj jediný letošní koncert!

Elán odehraje v Pardubicích svůj jediný letošní koncert!

Email Tisk

Elán odehraje v Pardubicích svůj jediný letošní koncert!Historicky jedna z nejúspěšnějších česko-slovenských kapel Elán se do východních Čech vrací po téměř třech letech, aby zde svým koncertním vystoupením představila aktuální nahrávku z loňského října - album „Anjelska daň“.

Stane se tak 20. května 2011 v Pardubicích a vzledem k početné fanouškovské základně se jejich jediný koncert letošního roku na východě Čech odehraje v moderní a víceúčelové ČEZ Areně, která může pro tento koncert poskytnout fanouškům kapacitu až 12 000 míst.

Elán patří bezesporu mezi základní hudební pilíře česko-slovenské populární hudby a datum jejich vzniku spadá až do roku 1968. Nejlepším důkazem popularity Elánu je počet vydaných alb s prodejem v řádech milionů, dosažená ocenění včetně Zlatých slavíků, koncert pro 80 000 návštěvníků na pražské Letné, turné v USA pro 100 000 fanoušků, a v neposlední řadě velmi prestižní a vyprodané vystoupení ve slavné newyorské Carnegie Hall v roce 2007.

Současnou sestavu Elánu tvoří zakládající členové Jožo Ráž a Vašo Patejdl společně s Jano Balážem. Průběžně byla kapela doplněna o další muzikanty a její aktuální sestavu tvoří k již výše zmiňovaným Peter Farnbauer, Ľubo Horňák, Henry Tóth a Boris Brna.

Návštěvníci pardubického koncertu mohou hudebně očekávat nejen pohled na aktuální album „Anjelska daň“, ale i průřez největšími hity Elánu, jejichž výčet snad netřeba nějak zásadně představovat. Svou roli sehraje jistě i moderní audiovisuální technika zahrnující velkolepý světelný park, masivní projekční LED stěny a svůj prostor dostanou i další speciality, kterými Elán tradičně zásobuje fanoušky při svých nezapomenutelných koncertech.

Součástí předkoncertní atmosféry bude navíc pestrá ochutnávka alkoholických i nealkoholických nápojů servírovaných z rukou půvabných hostesek a jako třešnička na pomyslném dortu bude připravena AXE Refresh Zone za podpory atraktivních AXE Angels a jimi rozdávaných dárků.

Kompletní informace k letošnímu jedinému vystoupení legendárních Elán na východě Čech nalaznete na http://elannaletisti.cz a http://www.ticketportal.cz/, kde v současné chvíli můžete zakoupit nejlevnější variantu vstupenek.

Nezapomeňte, že i zde platí: včasný nákup = levnější cena.

Kompletní souhrn cen vstupenek pro stání i sezení vypadá následovně:
Březen 450,- Kč
Duben 500,- Kč
Květen 550,- Kč
Na místě 600,- Kč

Cena vstupenky neobsahuje manipulační poplatek prodejní sítě ve výši 40 Kč. Uvedené ceny jsou včetně DPH. Výběr sezení či vstupu na plochu je volbou každého návštěvníka. Vstupenka toto nerozlišuje.

Elán odehraje v Pardubicích svůj jediný letošní koncert!

 

 

Aktualizováno ( neděle, 26 květen 2013 20:32 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

SOUTĚŽ o vstupenky na Zámecké vinné schody

SOUTĚŽ o hudební knihu BON JOVI

SOUTĚŽ o čtyři dětské hry značky GRANNA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Není nic hroznějšího nežli vzájemná lhostejnost známých lidí vůči sobě.

HAUPTMANN


Reklama

Banner
Banner
Banner