Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Futsal ERA-PACK Chrudim vyhrál Beskidy Futsal Cup

ERA-PACK Chrudim vyhrál Beskidy Futsal Cup

Email Tisk

ERA-PACK Chrudim vyhrál Beskidy Futsal CupVe dnech 21. - 24. srpna 2013 se ERA-PACK zúčastnil mezinárodního futsalového turnaje "Beskidy Futsal Cup 2013". Ve všech 4 zápasech zvítězil a odváží si tak 1. místo.

V prvním zápase se chrudimští uktali 21. srpna 2013 s týmem Clearex Chorzów. Stav utkání se poprvé měnil již ve třetí minutě, kdy skóroval Rešetár. Futsalisté Chorzówa dokázali zareagovat a již za pár minut vyrovnali. Chrudimští futsalisté však do konce polačasu ještě jednou udeřili, a to gólem Michala Mareše.Ve druhém polačasu si futsalisté ERA-PACKu pohlídali vítězství a dobře mířenou střelou Felipeho zvýšili na konečných 3:1.

I v druhém zápase byli hráči ERA-PACKu aktivní. Ačkoli s nimi zezčátku jejich soupěř, Uragan Ivano-Frankovsk, držel krok, utkání nakonec skončilo vysokou výhrou českého týmu - 8:3.

Třetí vítězství ve skupině zajistilo ERA-PACKu sobotní finále. Toto vítězství se však nerodilo lehce. Především ke konci poločasu a na začátku druhého měl ukrajinský celek Kardinal Rivne více ze hry, kde se mu i ve 22. minutě podařilo dostat do vedení 2:1.  ERA-PACK však zmobilizoval veškeré síly, nejdříve vyrovnal a poté soupeře začal přehrávat. Chrudimští futsalisté se nakonec mohli radovat z jednoznačného vítězství 7:3.

Ve finále nastoupili chrudimští hráči proti domácímu týmu Rekord Bielsko-Biała. Tento soupeř byl silný, avšak nakonec podlehl nátlaku českého týmu a podlehl - 5:3. FK ERA-PACK Chrudim si tak odváží z Beskidy Futsal Cupu zlatou medaili!

ERA-PACK Chrudim vyhrál Beskidy Futsal Cup; foto: Pavel Mruczek

Aktualizováno ( neděle, 25 srpen 2013 09:45 )

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích