Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Pátek 20. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Futsal ERA-PACK dnes proti Tbilisi

ERA-PACK dnes proti Tbilisi

Email Tisk

UEFA Futsal Cup, foto: Jaromír Zajíček - www.FotoZajda.czZdánlivě dnes Chrudimi v zápase UEFA Futsal Cupu proti gruzínskému Tbilisi (16:45) o nic nejde. Ale nenechte se mílit. Kromě toho, že jde o prodloužení vítězné série a o první místo v tabulce skupiny, jde především o body do koeficientu.

Utkání dnešního dne v chrudimské hale budou zajímavá i přesto, že domácí tým má již postup do další části soutěže jistý. Hraje se totiž o druhé postupové místo a ve hře je maďarský celek z Györu a právě gruzínské Tbilisi, se kterým se střetne od 16:45 hod. před televizními kamerami ERA-PACK.

Györ nastoupí od 14:30 hod. proti běloruskému Minsku a bezpodmínečně ho musí porazit a to pokud možno co největším rozdílem. Minsk a Tbilisi spolu první den turnaje remizovali a pokud dosáhnou stejného bodového zisku, bude mezi nimi rozhodovat celkové skóre. Stejný bodový zisk budou mít v případě výhry Györu a prohry Tbilisi, což není úplně nepravděpodobná varianta. Situace je taková, že pokud Györ vyhraje nad Minskem o tři branky, stačí mu k postupu jakákoliv výhra ERA-PACKu nad Tbilisi.

A český tým má o motivaci postaráno. Byla by škoda nevylepšit si klubový koeficient, který dostal díky výsledkům v posledních letech tým až na šesté místo v Evropě a tím i do prvního výkonnostního koše. Nicméně proti Iberii Tbilisi to bude těžké utkání, které prověří sílu chrudimského kolektivu. I vy můžete toto utkání sledovat, od 16:45 hod. ho vysílá přímým přenosem stanice ČT4.


foto: © 2010 Jaromír Zajíček - www.FotoZajda.cz

zdroj: eFutsal.cz

 

 
Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner