Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 19. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Futsal ERA-PACK postupuje do UEFA Futsal Cup-Elite round

ERA-PACK postupuje do UEFA Futsal Cup-Elite round

Email Tisk

ERA-PACK postupuje do UEFA Futsal Cup-Elite round; foto: Ivana HoškováNeuvěřitelné drama přineslo poslední utkání skupiny 3 Main round UEFA Futsal Cupu. Skóre se měnilo jako o závod a i když nakonec vyhrál rumunský mistr 5:4, postupujícím do další fáze soutěže je ERA-PACK Chrudim.


Úvod utkání byla pro chrudimské hráče studná sprcha. Ve 2. a 4. minutě skóroval za Rumuny Florin Matei a tím poslal svůj tým do dvougólového vedení - 2:0. O minutu později jim na to odpověděl Michal Mareš - 2:1.  V 19. minutě ještě skórval znovu Michal Mareš - 2:2. Během dramatického prvního poločasu se však fanoušci už žádného gólu nedočkali.


Ihned na začátku druhého poločasu si oblékl gólmanský dres kapitán Lupu a Targu Mures hrálo power-play. Ta jim přinesla ovoce. Ve 24. minutě skóroval Stoica - 3:2. S přečíslením nezahálel ani chrudimský hrající trenér Cacau a dres gólmana si oblékl Michal Mareš. Jednu z nepřesností Rumunů využil hráč ERA-PACKu Douglas a přes celé hřiště vstřelil gól - 3:3. O minutu později však přišla odpověď protihráče - 4:3.


Poslední miunty byly opravdu plné napětí. ERA-PACK se snažil buď udržet skóre nebo vyrovnat, či zápas vyhrát. Targu Mures chtěl vstřelit ještě jeden gól, vyhrát tak o dvě branky a postoupit do Elite round. To se jim však nepodařilo po trestném kopu Michala Mareše - 4:4. Šest vteřin před koncem ještě za Targu Mures skóroval Florin Matei - 5:4. ERA-PACK sice prohrál, ale způsobem, který mu zaručil postup do Elite round. Gratulujeme!

Aktualizováno ( sobota, 08 září 2012 21:46 )  
Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na FLASH FESTIVAL

SOUTĚŽ o deskovou hru ŠNEČÍ ZÁVODY

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Reklama

Banner
Banner
Banner