Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Futsal ERA-PACK veze výhru, nakonec až v prodloužení

ERA-PACK veze výhru, nakonec až v prodloužení

Email Tisk

Ilustrativní foto, foto: Jaromír Zajíček www.FotoZajda.czTango Brno - ERA-PACK Chrudim 3:4 po prod. (1:2, 3:3)
Druhé semifinálové utkání mezi Tangem Brno a ERA-PACKem Chrudim přineslo opět velmi zajímavou a dramatickou podívanou. Domácí dokázali stáhnout dvougólový náskok favorita a tak se rozhodovalo o vítězi až v prodloužení. Záznam utkání můžete viděl v neděli ve 12:00 hod. na programu ČT4.

Chrudim si od začátku vytvořila tlak a po první šanci Rešetára pokračovala ve tvorbě šancí, brněnská obrana v čele s brankářem Kubíčkem odlávala. Po šanci Chadzidise následovaly příležitosti hostů, ale také nadějná situace, kdy šel Belej na Mellera, ten ale jeho pokus zlikvidoval.

První branka padla v 11. minutě, kdy se mezi Outratu a Kubíčka vnořil Rešetár a poslal míč do sítě - 0:1. O dvě minuty ale poslal vyražný míč do sítě Veljkovič a bylo srovnáno - 1:1. Ještě do přestávky ale šla Chrudim opět do vedení, když Max skluzem upravil na 1:2. Do konce poločasu ještě mohl zvýšit Dentinho, ale jeho desetimetrový kop Kubíček vyrazil.

Krátce po zahájení druhého poločasu vstřelil svůj čtvrtý gól v této sérii Max a vedení 1:3 dávalo ERA-PACKu klid. Jenže Tango se před tisícovkou diváků nevzdalo. Ve 23. minutě po rohu Buršík doklepával míč poté, co ho Cacau tečoval na tyč a Meller byl bezmocný. Utkání se srovnalo a šance byly na obou stranách, ale jediný, kdo do konce základní hrací doby skórovat, bylo Tango. Max si totiž srazil do vlastní sítě nastřelený míč a výsledek byl 3:3. Tango mělo v těch chvílích víc ze hry, a tak Chrudim sáhla k power-play a dostala domácí z tempa. Měla i šance strhnout vedení na svou stranu, ale Kubíček podával velmi dobrý výkon.

V prodloužení se hrálo více na polovině Tanga, ale i domácí měli své šance, nicméně pokračující power-play Chrudimi vytvořila tlak na domácí branku. Když scházelo jen o něco víc než minuta do konce utkání, propálil domácí obranu Cacau a na jeho branku na 3:4 už domácí nestihli reagovat. Chrudim tak v sérii vede 2:0 a třetí utkání obou soupeřů se hraje v pátek 29. dubna 2011 od 20:00 hod. v chrudimské hale.

Tango Brno - ERA-PACK Chrudim 3:4 po prod. (1:2, 3:3)

Branky: 13. Veljkovic, 23. Buršík, 32. vlastní (Max) - 11. Rešetár, 15., 21. Max, 49. Cacau.

zdroj: eFutsal.cz

Aktualizováno ( sobota, 23 duben 2011 08:12 )