Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Sport Futsal ERA-PACK vyhrál nad Kladnem vysoko - 13:1

ERA-PACK vyhrál nad Kladnem vysoko - 13:1

Email Tisk

V pátek 30. března 2012 se v chrudimské sportovní hale odehrál 1. čtvrtfinálový zápas play-off. Chrudimští nastoupili proti celku FK SAT-AN Kladno a vyhrál jednoznačně - 13:1.

Již v druhé minutě otevřel skóre Michal Mareš. Do 13. minuty byl stav 3:0, avšak Středočeši dokázali vstřelit jejich jediný gól a snížit tak zatím na rozdíl dvou gólů-3:1. Do konce prvního poločasu vstřelili chrudimští další dva góly a odcházeli do šaten za stavu 5:1.

Druhý poločas byl spíše jen otázkou, o kolik ERA-PACK zvítězí. Závěrečný stav 13:1 však mluví o všem. Nejzajímavějším momentem celého zápasu bylo pravděpodobně skandování kladenštích fans za stavu 7:1 "My jsme Kladno, co jste vy?". Chrudimští fans jim však velmi bystře odpověděl "Chrudimská šlechta".

2. čtvrtfinálový zápas se odehraje ve čtvrtek 5. dubna 2012 ve Sportovní hale Kladno od 20:00. Chrudimský fanclub pořádá na tento zápas výjezd, protože v play-off je každý fanoušek důležitý. Odjezd 16:30 od Sportovní haly v Chrudimi (Tyrštovo  náměstí).

Aktualizováno ( středa, 04 duben 2012 21:50 )