Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Úterý 17. října 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Divadlo Eva Holubová & Petr Čtvrtníček - Hvězdy, jak je neznáte

Eva Holubová & Petr Čtvrtníček - Hvězdy, jak je neznáte

Email Tisk

Eva Holubová & Petr Čtvrtníček - Hvězdy, jak je neznáteDatum: Úterý 6. října 2015 v 19:00 hodin
Místo: Divadlo Karla Pippicha Chrudim

Eva Holubová & Petr Čtvrtníček

Talkshow těchto dvou hvězd, příběhy, které jste ještě neslyšeli, se odehraje na hlavní scéně Divadla Karla Pippicha, a to v úterý 6. října.

Eva Holubová nyní vystupuje v pražských divadlech (Milenium, Kalich), ve Švandově divadle hraje v představeních Klára a Bára a Madame Melville, řadu let také exceluje v úspěšné komedii Nahniličko, kde hraje spolu s Ivanou Chýlkovou a Janem Krausem. S Janem Krausem vystupuje v zájezdové talk show Co jinde neuslyšíte a s ním také napsala knihu Pravdu, prosím (2006).

Holubová se objevila ve filmu KOPRETINY PRO ZÁMECKOU PANÍ (1981), v hořké komedii VRAŤ SE DO HROBU (1989) hrála do značné míry samu sebe, dalším filmem bylo Renčovo drama REQUIEM PRO PANENKU (1991). Počátek její úspěšné kariéry byl po boku Rudolfa Hrušínského ve filmu KNOFLÍKÁŘI (1997). Její další úspěšné role byly ve filmech PELÍŠKY (1998) a PUPENDO (2003). Výraznou příležitost dostala také jako předsedkyně volební komise v komedii Alice Nellis ENE BENE (2000), menší role ale ztvárnila v řadě dalších snímků. Holubová si osobně velmi cení dlouholeté spolupráce s režisérem Tomášem Vorlem (PRAŽSKÁ PĚTKA, 1988; KOUŘ, 1990; CESTA Z MĚSTA, 2000; SKŘÍTEK, 2005). V poslední době vynikla Eva Holubová ve zfilmované verzi Vieweghova románu ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU (2006), ředitelku si zahrála v komedii GYMPL (2007), naposledy hrála jednu z hlavních rolí v komedii LÍBÁŠ JAKO BŮH (2009). Od konce 80. let spolupracuje Eva Holubová také s televizí.

Petr Čtvrtníček je znám ve spojení s Davidem Vávrou, Milan Šteindlerem a Ferem Feničem, neboť společně vytvořili pořad černého humoru a parodie ČESKÁ SODA.

Do roku 2005 potkávaly Petra opět vedlejší role: ELIŠKA MÁ RÁDA DIVOČINU (1999), MAZANÝ FILIP (2003) a ČERT VÍ PROČ (2003). Toho roku totiž přišel velký zvrat v jeho dosavadní kariéře. Nejen že dostal hlavní roli ve filmu DOBLBA!, ale s Jirkou Lábusem napsal veleúspěšnou divadelní hru o korupci českých trenérů fotbalu. Za pár týdnů dostal nabídku účinkovat v pořadu z produkce HBO „NA STOJÁKA“. O rok později si zahrál v další řadě filmů opět vedlejší role. Byly to filmy: KRÁSKA V NESZNÁZÍCH, EXPERTI, RAFŤÁCI, OBSLUHOVAL JSEM ANGLICKÉHO KRÁLE, dále hrál ve filmu POSLEDNÍ PLAVKY a FRANTIŠEK JE DĚVKAŘ. Od roku 2006 je hlavním lobistou mobilního operátora Vodafone a též moderátorem filmového pořadu České televize – Kinobox.

Eva Holubová & Petr Čtvrtníček - Hvězdy, jak je neznáte

Aktualizováno ( úterý, 29 září 2015 12:54 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o rodinnou hru ZAHRADA

SOUTĚŽ o tři dětské knížky z Nakladatelství PORTÁL

SOUTĚŽ o deskovou hru TAKENOKO a vstupenky na FESTIVAL HER A HRAČEK PRO MALÉ I VELKÉ v Pardubicích

SOUTĚŽ s firmou AL ANDALOUS o měsíční zásobu skvělých oříšků

SOUTĚŽ o deskovou hru POZVEDNĚTE ČÍŠE

SOUTĚŽ o fotoknihu Roberta Vana: Fotka nemusí být ostrá

SOUTĚŽ o vstupenky na Zámecké vinné schody

SOUTĚŽ o hudební knihu BON JOVI

SOUTĚŽ o čtyři dětské hry značky GRANNA

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Muži většinou žárlí na své předchůdce, zatímco ženy žárlí na své nástupkyně.

MARCEL ACHARD


Reklama

Banner
Banner
Banner