Chrudimka.cz - kulturní a informační portál pro východní Čechy

Čtvrtek 21. září 2017
Velikost písma
  • Zvětšit písmo
  • Výchozí písmo
  • Zmenšit písmo
Banner
Facebook Chrudimka Google+ Chrudimka Twitter Chrudimka
Titulka Kultura Hudba Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Marko Nastič

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Marko Nastič

Email Tisk

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Marko NastičNejvýraznější srbský DJ jihovýchodní Evropy, Marko Nastič, bude jednou z hvězd zatím největšího tanečního festivalu Pleasure Island. Jeho magické vystoupení se odehraje na Techno Masters stagi, která je jednou ze 7 festivalových scén, na kterých se představí více než 70 zahraničních a domácích hvězd elektronické hudby.

Marko Nastič začal se svojí kariérou v problematickém Srbsku v  90. letech. Fascinován syntetizérem a dalšími zvukovými přístroji, začal již v raném věku vytvářet tehdy začínající techno scénu. Nebylo mu ještě ani 18 let, když se stal leaderem tehdejšího DJského týmu zvaného Teenage Techno Punks.
V temné době balkánského národního konfliktu techno ustoupilo do pozadí, a kupovat desky bylo obtížné. Markovi kamarádi, kteří jezdili nakupovat desky do ciziny, či několik žijících přátel v Londýně mu občas posílali nové kousky. Události začaly nabírat správný směr, když byl uvězněn Slobodan Miloševič, lidé mohli volně cestovat a hudební scéna mohla opět vzkvétat. Záhy se stal nejžhavějším talentem jihovýchodní elektronické  scény. První skladby začal vydávat na labelu Umeka a Valentina Kanzyaniho, kteří stejně jako Marko Nastič patří mezi balkánské hvězdy techno scény. Založil také vlastní tři labely, Recon Warriors, které ho dostalo do popředí hitparád, poté následoval label Recon Light a Traffica.
Momentálně má Marko rozpracovaných několik projektů, jako například Space Explorers s Markem Milosaljevicem, Tango and Cash s producentem zvaným Kobaya a několik dalších projektů s dalším výrazným jménem východní scény, Dejanem Milicevicem.
První turné Marka Nastiče proběhlo v roce 2002 v Brazílii. Momentálně hraje po celém světě. Od roku 2006 je autorem a hostem radiové show Music for Body and Soul na hlavní srbské radiové stanici B92.
Pokuď již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením Marka Nastiče po boku dalších, neméně slavných jmen jakými jsou Umek, Dave Clarke, Pet Duo a dalších techno kouzelníků, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1090Kč do konce května v síti Ticketpro, a jejich cena se každý měsíc zvyšuje. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.
Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.unitedmusic.cz

  

Aktualizováno ( pátek, 07 květen 2010 11:41 )  

Banner

Banner
Banner
Banner
Banner

Facebook portálu


Probíhající soutěže

SOUTĚŽ o vstupenky na JOY Melody festival

SOUTĚŽ o vstupenky na Royal Christmas Gala

SOUTĚŽ o turistického průvodce - MAROKO z řady Rough Guides

SOUTĚŽ o vstupenky na představení LOTR - NÁVRAT KRÁLE in Concert, DVD, PC hru a knihu

SOUTĚŽ o vstupenky na FOTOEXPO 2017

SOUTĚŽ o rodinnou hru HURÁ ZMRZLINA

SOUTĚŽ o knihu ORLOVÉ VE VÁLCE

SOUTĚŽ o vstupenky na muzikál MADAGASKAR

SOUTĚŽ o deskovou hru GREAT WESTERN TRAIL

SOUTĚŽ o dětské obrázkové LOTO

SOUTĚŽ o tři původní české detektivky z nakladatelství MOBA

SOUTĚŽ o kosmetické balíčky a vstupenky na INTERBEAUTY PRAGUE

SOUTĚŽ o rodinnou hru DŮM SNŮ

... a mnoho dalších zde 

Reklama

Banner

Citát

Vše, co chce imponovat, musí mít charakter.

GOETHE


Reklama

Banner
Banner
Banner